МЕНЮ

18 грудень 2013 - 16:52

Наші кік-боксери - кращі

Так, призерами у розділі "фул-контакт" стали Ірина Калиновська (перше місце), Євген Молчанов (перше місце) та Павло Касяненко (третє місце).
У розділі "лайт" перше місце вибороли Євген Молчанов та Артур Кардаш. Також призові місця вибороли Ірина Калиновська, Рустам Джафаров, Артем Шагін, Раміл Гасанов та Віталій Лисенко.
У розділі "кік-лайт" переможцями стали Богдан Павлов та Артур Кардаш. Друге місце посіли Денис та Олексій Лахмани, а також Артем Шагін. Бронзу вибороли Іван Мочеброд, Денис Дорош та Віталій Лисенко.
У розділі "лоу-кік" срібні призери – Денис Дорош та Іван Мочеброд.
Напередодні, 7 – 10 листопада, відбулись змагання Кубка України з кік-боксингу серед дорослих. Завдяки своїй перемозі (перше місце в кік-лайті) Євгеній Василенко виконав звання майстра спорту.