МЕНЮ


30 листопад 2012 - 17:31

Наші сівалки в Європі цінують


На виставці, зокрема, були представлені зернова сівалка АСТРА СЗ 3,6 А, просапна сівалка ВЕСТА 8, просапний культиватор АЛЬТАІР 4,2 і дискова борона ПАЛЛАДА 4000. Фахівці "Червоної зірки" відзначають, що відвідувачі виставки проявили значний інтерес до всіх моделей, але особливу увагу звертали на посівні машини, які на сьогоднішній день виконані на такому ж технологічному рівні, що і європейські аналоги, але при цьому є більш доступними для споживачів. До слова, безпосередньо на виставці два румунських підприємства придбали кіровоградську сівалку “АСТРА”, ще три – просапну сівалку.

Генеральний директор ПАТ "Червона зірка" Сергій Калапа зазначає, що активне впровадження продукції "Червоної зірки" на ринок Європи стало можливим завдяки активному технічному переозброєнню підприємства.

За чотири роки продаж техніки кіровоградського заводу в Румунії збільшився в кілька разів. Наступним етапом зміцнення позицій "Червоної зірки" в Європі стане випуск лінійки машин, спеціально розроблених під потреби європейських фермерів.

Віктор СОКУРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38294 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua