МЕНЮ


24 травень 2019 - 10:57

Наші ВЕЧІРНІ авантюри


Безмежно вдячна «ВЕЧІРНІЙ газеті», її редактору Сергію Запорожану, журналістам Світлані Орел, Юрію Матівосу, Ніні Даниленко, Ользі Кизименко та всім-усім за теплі й щирі привітання на мою адресу в №19. Вдячна, колеги, за вашу оцінку нашої спільної роботи у «Вечірці» та інших виданнях.

Ми ж із вами ще в 90-х були авантюристами журналістських розслідувань, хіба ні? Можливо, хтось із читачів ще пам’ятає наші трюки? «Як кореспондент «Вечірки» люки крав». «Як кореспондент «Вечірки» став на слизьку доріжку». Обмальований до невпізнання, наш кореспондент зображував прохача на центральній вулиці, щоб розкрити жебрацьку мафію. Чи «похмелявся» з намальованими синцями у самогонниць на виду в міліції. О, на які тільки доріжки ставав наш кореспондент!

А то якось наші кореспонденти разом з редакторкою сміття на центральній площі прибирали у жилетах з написом «ВЕЧІРНЯ газета». Перехожі, певне, не помічали напису, яким ми так гордилися. (А ми, до речі, першими обласному центрі в середовищі преси використали такі рекламні жилети!) Може, думали, що це якась комунальна служба взялася за мітли. «Оно хоч би у фонтанах вигребли!» Ми лізли у болото завалених сміттям недіючих фонтанів і вигрібали. Це була наша акція «Як кореспондент «Вечірки» місто чистив». І без жодних флеш-мобів з відео-фотокамерами. Декотрі колеги з інших видань крутили пальцем коло лоба. Пам’ятаю їх в обличчя, співців усіх влад!

Ми ще збиралися на центральній площі влаштувати диванні ВЕЧІРНІ посиденьки! От прямо серед площі на дивані садовити гостя і розпитувати його про таке-всяке злободенне. І ще багато чого ми збиралися зробити, аби показати в газетних публікаціях життя, яким воно є. А не у вигляді пісних чиновницьких звітів.

Влада вчасно розпізнала наші ВЕЧІРНІ авантюри…

Дорогі мої друзі-колеги! Я надихалася і надихаюся вашим творчим зростанням. Сама вчилася разом з вами і продовжую вчитися. Гарні ваші матеріали, навіть окремі вдалі фрази додають мені наснаги, я просто щаслива читати й перечитувати їх. Мене надихає ваш патріотизм, ваше ставлення до подій сьогодення. Ми вірили і віримо в ідею нації – і це головне, що нас об’єднує. Коли мені тривожно на душі від навколишнього, я почитаю ваші статті, послухаю вас. Вас – Юра, Свєта, Ніна, Сергій і знову Сергій, Вася, Оля, Коля, Саша, Вітя, Толя, Федя, Марійка, Рома, Женя, Таня, Боря, і ще, і ще…

Я щаслива, що ви надихаєте мене, що мені хочеться вас бачити й чути.

Наталя НУЖНАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39207 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua