МЕНЮ


1 сiчень 2011 - 10:04

Наші земляки вбили останніх лосів на Чигиринщині


Побачивши двох чоловіків, які стріляли по тваринах біля годівниці, єгер сповістив про це міліцію. Правоохоронці оперативно прибули в угіддя. Браконьєри – тікати. Міліція невідкладно організувала операцію "Перехват", метою якої було зупинити "Toyota RAV4" – автомобіль, в якому мчали браконьєри. Неподалік Чигирина наряд ДАІ зупинив те авто. Один із браконьєрів здався правоохоронцям і зізнався у скоєному. Його напарникові вдалося пішака втекти від працівників ДАІ. Але ховався він недовго, його також затримано. З’ясувалося, що обидва лиходії – гості з Кіровоградщини.

Вбиті нашими земляками лосі були останніми особинами цього виду на Чигиринщині. За останніх 20 років кількість лосів в Україні зменшилася майже на 10 тисяч. Сьогодні лосів у дикій природі не залишилось у третині областей. У Червону книгу України лося внесли тільки торік.

Кримінальний закон передбачає, що браконьєрство карається або штрафом у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавленням волі на строк до трьох років. Знаючі люди стверджують, що з тих, хто попався на вбивстві лося, ще жоден не потрапив за грати.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36449 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua