МЕНЮ


2 березень 2012 - 13:24

Наша безпека - у наших же руках


Нинішньої весни повінь Кіровограду не загрожує. Такий висновок можна зробити з почутого на вівторковій прес-конференції у міській раді, у якій взяли участь начальник управління надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко, керівник обласного управління водних ресурсів Юрій Топузов й очільник обласного центру з гідрометеорології Олена Юрченко.

Унаслідок того, що ґрунт у місті та за його межами не надто промерз, а також через поступове танення снігу й криги фахівці не очікують повені. Ольга Юрченко розповіла, що в найближчих 10 – 12 днів значного потепління не буде, удень температура складатиме близько п’яти градусів тепла, а вночі – п’ять – вісім морозу. Можливі незначні опади (сніг, мокрий сніг, дощ). У другій половині березня стане набагато тепліше. Та до того часу більша частина снігу вже має розтанути.

Більшої шкоди, аніж природа, можуть завдати собі самі люди, якщо не підготуються до танення снігу і криги, до можливих опадів. Зараз украй необхідно, наголосив Сергій Коваленко, почистити від криги решітки зливової каналізації (минулих вихідних працівники КП з утримання шляхів уже розпочали це робити) та кювети для безперебійного відведення води, а також звільнити від гілок та іншого непотребу захаращені ділянки Інгулу, Сугоклеї, Біянки, міських потічків і струмочків. Мешканцям приватних садиб слід почистити свою територію від снігу, аби уникнути підтоплення житлових будівель та господарських споруд. Необхідно також відводити талу воду, яка тече дорогами, у зливові колектори. Усі ці нескладні заходи дадуть змогу мінімізувати шкоду від талої та дощової води на початку весни.

Сергій Коваленко розповів також, яких заходів вживає влада для того, аби ризик підтоплення прибережних зон річок, що протікають територією Кіровограда, звести до мінімуму. За його словами, русло Інгулу впродовж декількох років активно розчищають. За кошти державного і міського бюджетів його поглиблено на ділянці 8,7 кілометра з 10,6 необхідних. Уже готова технічна документація на розчищення русел Сугоклеї та Біянки. 2012 року продовжаться роботи з модернізації технічних засобів регулювання спуску води на греблі ТЕЦ та на мосту Кірова.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33811 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua