МЕНЮ


13 листопад 2003 - 19:11

"НАША УКРАЇНА" ЗБИРАЄ ПІДПИСИ ЗА ВСЕНАРОДНЕ ОБРАННЯ ПРЕЗИДЕНТА


Активісти блоку звертаються до громадян із проханням поставити свій підпис, у разі згоди, за те, щоб наступного Президента в Україні обирав народ, а не парламент. Керівник блоку в Кіровоградській області Андрій Ніцой запевнив, що учасники акції побувають у кожному найвіддаленішому селі області.

Як повідомив керівник обласного штабу блоку Віктора Ющенка "Наша Україна" Андрій Ніцой, в області уже зібрано близько 15 тисяч підписів. Збір організовано у більшості районів області. У цій справі Кіровоградщина відстає тільки від Львівщини, випереджаючи всі інші регіони.

У вівторок міліція (у прес-релізі згадується заступник начальника Ленінського райвідділу Євген Сагайдак) зажадала зняти намет "НУ", аргументуючи це тим, що для його встановлення необхідний дозвіл міської влади. Нашоукраїнці вважають цю вимогу незаконною (згідно зі ст.39 Конституції України про подібні заходи владу тільки повідомляють, що й було зроблено ще 7 листопада) і у разі подальших заборон звертатимуться до суду.

Світлана ОрелДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.47742 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua