МЕНЮ


4 травень 2018 - 11:53

Наше місто – це ми


28 квітня працівники виконавчих органів міської ради завершили прибирання торішнього листя і очищення від порослі та сухостою однієї із зелених зон відпочинку обласного центру – парку Космонавтів.
За інформацією головного спеціаліста відділу будівництва та благоустрою головного управління житлово-комунального господарства міської ради Івана Мунтяна, участь у суботнику взяли 150 керівників та спеціалістів відділів і управлінь міської ради. До прибирання парку також було залучено 11 одиниць техніки: навантажувачі, самоскиди та трактори, які надали комунальні підприємства й підрядні організації міста. З парку було вивезено вісім машин сміття.
А на території міського центру обліку та тимчасового перебування бездомних осіб в цей же день висадили так звані іменні дерева. Ініціатор акції – керівник міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді депутат міської ради Олег Краснокутський.
– Щоб дерева добре прижились і виросли, треба вкласти душу, коли їх садиш, – зазначив депутат. – А також за ними треба як слід доглядати. Тому пропоную всім мешканцям центру висадити по саджанцю і написати біля нього своє ім’я, щоб кожен доглядав і ніс відповідальність за своє деревце.
За словами керівника центру обліку та тимчасового перебування бездомних осіб Олександра Железняка, цього дня було висаджено 10 лип і 10 беріз. До того ж, мешканці центру прибрали прилеглу територію, за що керівництво заохотило їх продуктовими наборами.
Також Олег Краснокутський повідомив, що навколо приміщення центру, як і було обіцяно мешканцям мікрорайону, почали зводити паркан.
Ще на Новомиколаївському пляжі з ініціативи керівництва ТОВ «Екостайл» відбулась акція «Відпочив – прибери, твоє місто – це ти». До акції також долучились працівники приватного підприємства «Чистий Єлисаветград», спеціалізованої інспекції та небайдужі кропивничани – загалом, близько 30 осіб.
Активісти навели лад на громадському пляжі та прилеглій до нього лісопарковій зоні. Було зібрано і вивезено 30 великих пакетів сміття, а також встановлено контейнер, куди відпочивальники зможуть викидати відходи.
Мета акції – привернути увагу громадян та подати приклад того, що сміття треба забирати із собою чи викидати у контейнери.
Працівники підприємства «Єлизавета» теж продовжують висаджувати дерева в обласному центрі. З головним управлінням житлово-комунального господарства міської ради вони працюють згідно з договором підряду. Як повідомила керівник підприємства Алла Чернік, висаджують трирічні липи. Саджанці міцні, висотою понад три метри. Їх посадили по вулицях Романа Шухевича, Полтавській, Євгена Маланюка, Великій Перспективній, Вокзальній та Соборній.
Також триває озеленення Набережної на відрізку від вулиці Велика Перспективна до вулиці Острівській – тут посадили 30 дерев. З’явились дві молоді липи і біля першої міської лікарні.
– На вулиці Паученка ми посадимо дві катальпи, а на Набережній на відрізку від Пашутіна до Михайлівської – ще 24 дерева, – розповіла Алла Чернік. – Оскільки сезон висаджування закінчився першого травня, ми не встигаємо посадити все, що хотіли. Продовжимо справу восени, тоді ще висадимо 200 – 250 дерев. На озеленення Кропивницького цього року в бюджеті передбачено понад 400 тисяч гривень. Це вперше за останні роки з міської казни виділяють таку велику суму на висадку молодих дерев.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37506 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua