МЕНЮ


17 травень 2016 - 15:20

Насичений подіями освітній травень


– Загальноосвітні навчальні заклади у різні терміни закінчили опанування навчального плану, тому й святкуватимуть останній дзвоник у різні дні, – прокоментувала ситуацію начальний управління освіти міської ради Лариса Костенко. – Планується, що вручення золотих та срібних медалей у цьому році відбудеться 1 червня. До кінця травня надійдуть списки-підтвердження результатів ЗНО–ДПА з двох предметів. І якщо претенденти на медалі гідно впорались із тестуванням, то це стане підтвердженням їхньої успішності, а значить, вони отримають свої відзнаки.
А от 24 травня для учнів 11-х класів відбудуться військово-польові збори "Майбутній захисник України". Проходитимуть вони у селі Веселівці, що поблизу Аджамки. Планується, що участь у заході візьмуть 170 старшокласників. Вони матимуть змогу спробувати себе у військово-прикладних видах спорту – змагатимуться на витривалість, швидкість, вміння орієнтуватись тощо.
З 30 травня у місті розпочинають свою роботу оздоровчі літні шкільні табори. Працюватимуть вони протягом двох тижнів, тож батькам варто вже зараз потурбуватись про те, щоб дитина добре відпочила під час шкільних канікул. Дітлахам буде запропоновано цікавау розважальну програму, відвідування басейну в ДЮСШ "Надія", різноманітні творчі конкурси, змагання, пізнавальні екскурсії, вікторини тощо. Вартість харчування дітей коливатиметься від 10 до 15 гривень в залежності від разового (обід) чи дворазового (сніданок та обід) прийняття їжі. Пільгові категорії дітей харчуватимуться безкоштовно.
А ще у місті функціонуватимуть різнопрофільні табори – мовні, спортивні, хореографічні. Тут діти зможуть відкрити для себе багато цікавого та змістовного.
Отже, це той варіант, коли батьки можуть влаштувати дитину в табір та забезпечити їй цікавий відпочинок, щоб вона не вешталась у дворі, коли дорослі на роботі.
Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36961 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua