МЕНЮ


7 квiтень 2017 - 06:10

Настав час дерев і квітів


На календарі – квітень, і сама назва місяця спонукає до активного озеленення міста. Необхідно подбати про висадку клумб, квітників, алей у скверах і парках, зробити місто гарним і ошатним. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.
– Незважаючи на те, що наші комунальні служби впродовж декади виконали значний обсяг роботи і в парках, і в скверах, і на прибудинкових територіях, ще виконано далеко не все – не всі клумби перекопано, не всюди висаджено квіти, – підкреслив Андрій Райкович.– А те, що зроблено, необхідно ще й зберегти. Комунальні підприємства «Універсал» і «Благоустрій» вичистили Набережну, саму річку і Молодіжний сквер до блиску. А чи надовго? Увечері урни були повні пляшок і навіть габаритного сміття, а вранці служби мусили їх прибрати, бо дужі молодики зіпхнули їх в річку.
Міський голова звернувся до патрульної поліції з проханням організувати велопатруль у Ковалівському парку, на Козачому острові та на Набережній, нагадавши, що саме з метою посилення правопорядку в місті місто й подарувало правоохоронцям п’ять велосипедів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.45547 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua