МЕНЮ


3 листопад 2017 - 11:02

Наступного року в Кропивницькому змінять стратегію теплозабезпечення


В обласному центрі працюють всі котельні, нормативні температурні режими встановлюються у житлових будинках і об’єктах соціально-культурної інфраструктури міста.
Але досягнення стабільного теплопостачання – це процес не одного дня, наголосив очільник міста Андрій Райкович на апаратній нараді в понеділок.
– Зважаючи на технічний стан ситеми – це складне завдання. Дадуть більше тиску на старті, з нашими старезними мережами матимемо більше поривів і зупинок. Власне, такі випадки є, і приховувати їх я не збираюсь. У той же час порівняно з минулим роком КП «Теплоенергетик» швидше і спокійніше увійшло в опалювальний сезон. До іншого підприємства – ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» претензій маємо значно більше.
– Звертаюю увагу керівництва орендного підприємства, перш за все на поганий стан тепломереж, – наголосив Андрій Райкович. – Скарг на вашу адресу немало. Не дратуйте народ – не грайтеся з маніпулюванням температурою на вході і виході: споживачів ваших послуг (а це вихованці дитячих садочків, учні у школах, хворі у лікарні, мешканці будинків) цікавить одне – належна температура повітря у приміщеннях!
У школярів завершилися шкільні канікули, вони пішли до шкіл міста. Міський голова доручив заступнику Наталії Дзюбі, управлінню освіти, управлінню охорони здоров’я впродовж тижня здійснювати дворазовий моніторинг температурного режиму у всіх навчальних і лікувальних закладах.
– І не середню температуру у закладах фіксуйте, а конкретно: у якому класі, палаті, групі є проблеми. Чому там занижена температура і що необхідно зробити, – попередив міський голова. – І мені щодня таку інформацію повідомляйте.
Також очільник міста наказав керівникам теплопостачальних організацій оперативно інформувати головне управління ЖКГ про роботу кожної котельні.
– Керівництво ДП «Кіровоградтепло» прошу ретельно слідкувати за подачею тепла, – підкреслив Андрій Райкович. – 40 градусів теплоносія на вході у будинки нормального тепла не дадуть. А у вас в п’ятницю і сорока не було. Будинки, де є автоматика, взагалі не вмикались. Якщо буде так і далі, керівники закладів мають запрошувати тепловиків і складати акти на відсутність тепла. Якщо платимо великі кошти, то забезпечте тепло!
Міський голова відзначив на нараді, що наступний рік має бути переломним у реалізації нової стратегії теплозабезпечення Кропивницького.
– Сьогодні у системі теплопостачання щодня виникають проблеми: газовики диктують своє, мережі старі вкрай розбалансовані, роками накопичились мільйони боргів, – акцентував увагу Андрій Райкович. – Я все це розумію і з рахунків не скидаю! Але стратегічним завданням на наступний і подальші роки для міської ради повинна стати модернізація теплового господарства!
На думку міського голови, стабільно працювати, ефективно господарювати в умовах суцільних монополій неможливо, тому необхідно активно і відповідально включатися в процес вже зараз — на етапі формування бюджету на наступний рік.
Паралельно з обслуговуванням нинішнього опалювального сезону потрібно системно займайтися вирішенням цієї давно назрілої проблеми.
– Досить сидіти в заручниках, ризикувати цілим містом, слухати від людей цілком справедливі нарікання, – підсумував Андрій Райкович. – Адже мої вибачення перед громадою не дадуть людям стабільного тепла в опалювальний період. Тому майбутнє – за модульними котельнями, які обслуговуватимуть житлові будинки і об’єкти соціально-культурної інфраструктури. А у багатоповерхівках, де залишилися по 5 – 10 квартир без автономок, необхідно завершити встановлення у квартирах індивідуальних систем опалення.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.72191 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua