МЕНЮ


20 жовтень 2017 - 10:10

Наступного тижня нові автобуси виїдуть на маршрути


Про це повідомили начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Кропивницького Олександр Вергун та директор комунального пiдприємства “Електротранс” Олександр Луценко на прес-конференції.
За словами Олександра Вергуна, 19 автобусів вже мають державні номерні знаки, пройшли діагностику, зареєстровані, застраховані та готові виїжджати на затверджені маршрути. Останній, 20 автобус з технічних причин знаходиться у Києві. Але найближчим часом транспортний засіб має прибути до обласного центру. Аукціон по закупівлі дизельного пального вже відбувся. Якщо до 18 жовтня процедура закупівлі не буде оскаржена, то з 19 жовтня укладатимуться договори на його поставку.
Директор КП “Електротранс” Олександр Луценко повідомив, що у нових великогабаритних автобусах діятиме система проїзного квитка, який можна буде придбати у кондуктора.
– Заявлена вартість студентського чи учнівського проїзного квитка – 100 гривень, громадянського – 250 гривень, – зазначив Олександр Луценко. – Але на прохання мешканців ціна на студентський та учнівський квиток може бути знижена на 20 — 25 гривень, а громадянського – на 50. Відповідний проект рішення буде подано на розгляд виконавчого комітету міської ради.
Також керівник “Електротрансу” наголосив, що нові автобуси будуть обладнані Wi-Fi, матимуть GPS-навігацію. Як і нові тролейбуси, міські великогабаритні автобуси будуть доступними для людей з обмеженими можливостями.
Курсуватимуть автобуси з 6-ї ранку до 23-ї години. Найдовше на маршрутi буде автобус 111– Б: з площi Богдана Хмельницького вiн вiд’їжджатиме орiєнтовно о 23-20.
Тетяна ПЕТРИКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37216 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua