МЕНЮ


19 червень 2015 - 08:50

Все про натяжну стелю для потенційних покупців


Натяжна стеля Демі-ЛунеНатяжна стеля - це конструкція, що складається з полотно, закріпленого по всьому периметру кімнати і розташована трохи нижче основної стелі. Їх різноманітність кольорів та фактур не тільки ідеально вписується в інтер'єр приміщення, але, навіть, стає його родзинкою. Залежно від матеріалу, з якого зроблено полотно, конструкції можна розділити на два види:

Натяжні стелі з тканини;
Натяжні стелі з полівінілхлоридної плівки (ПВХ).

Натяжні стелі з тканини

Для створення кінцевого виробу може бути використаний ситець або спеціальна тканина, просочена поліуретаном. Стелям з тканини можно надати потрібне забарвлення ще на етапі створення, також їх можна легко пофарбувати в потрібний колір і після установки. Тканинні чудово підійдуть для дитячої, бо пропускає повітря і не виділяє в навколишнє середовище шкідливих речовин. Монтувати їх дуже просто - по периметру кімнати під основною стелею розташовується багет, до якого потім кріпиться тканина.

Натяжні стелі з ПВХ плівки

До переваг даного матеріалу можна віднести міцність і відмінні шумоізоляційні властивості. Покриття з ПВХ-плівки не вбирає запахи, його легко мити, стеля з такого матеріалу не схильна до впливу цвілі. Монтаж справжніми професіоналами відбувається за допомогою теплової гармати, це пов'язано з властивістю полівінілхлоридної плівки розтягуватися при нагріванні, утворюючи абсолютно гладку поверхню.

Чому варто приділити увагу, вибираючи натяжну стелю

При виборі конструкції варто звернути увагу не тільки на дизайн, але й на розмір кімнати, в якій буде встановлено стелю. Для невеликих приміщень підійдуть однотонні світлих відтінків, а в просторих кімнатах виграшно виглядатимуть плівки з яскравим малюнком.

Натяжні стелі дозволяють встановлювати будь-які джерела світла, однак відстань до полотнища має бути не менш восьми сантиметрів. ПВХ-плівка не загориться, але близько розташовані джерела світла можуть її зіпсувати.

Як тканинні, так і плівкові стелі дуже довговічні, термін їх служби зазвичай більше 15 років, з часом полото не вицвітає і не провисає. Легкість установки, відсутність необхідності в спеціальному відході, - все це призводить до того, що все більша кількість покупців віддають перевагу саме цим оздоблювальних матеріалів при ремонті квартири.

За матеріалами сайту компанії ТОВ Демі-Луне - провідної української фірми з виробництва та монтажу натяжних стель
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35775 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua