МЕНЮ


27 червень 2019 - 14:04

Навчальний рік добіг кінця


Цьогоріч 70 випускників загальноосвітніх закладів обласного центру закінчили навчання з медалями. Про це повідомила начальник управління освіти міської ради Кропивницького Лариса Костенко на прес-конференції.

За результатами ЗНО золоті медалі підтвердили 35 старшокласників, стільки ж буде і срібних відзнак. До слова, торік в обласному центрі медалістів було 73: «срібних» – 33 та 40 – «золотих».

– Випускниця школи «Вікторія-П» єдина в області змогла під час ЗНО отримати найвищих 200 балів. Такий результат дівчина продемонструвала на тестах з біології, – зазначила Лариса Костенко. – Троє учнів мають по 199 балів з біології та англійської мови.

Також вже розпочалась підготовка до нового навчального року. Завершується набір учнів до перших класів. У місті зареєстрували 2874 першокласників, але вільні місця для тих, хто вперше переступить поріг школи, ще є. Практично всі перші класи, згідно з програмою «Нова українська школа», забезпечені ноутбуками, парти ж і дидактичні матеріали завезуть наступного місяця.

– Практично сформовано і мережу профільних десятих класів, – підкреслила начальник управління освіти. – Вже маємо 50 профільних класів і понад півтори тисячі десятикласників, які вирішили глибше опановувати математику, українську та іноземні мови, фізику, право, економіку, військову справу.

У системі дошкільної освіти теж є позитивні зрушення. Щороку в закладах відкривалися нові додаткові групи, і тепер, практично в кожному садочку є вільні місця, тоді як ще кілька років тому в Кропивницькому існувала проблема з влаштуванням малюків до ДНЗ. Проте, аби дитину взяли до садочка, є обов’язкова умова: медичний огляд у профільних спеціалістів та наявність щеплень. Вся інформація про вільні місця в дитсадках та школах є на офіційному сайті управління освіти міської ради міста Кропивницького.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41597 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua