МЕНЮ


4 вересень 2015 - 10:57

Навчальний рік розпочався уроком "Ми – нація єдина!"


День знань – хвилююче свято для кожної сім’ї, в якій є школярі чи студенти, а тим більше, якщо батьки ведуть дитину до школи вперше. До речі, у Кіровограді в цьому році до початкової школи пішло на чотириста дітей більше, ніж торік.

Справжньою родиною стала учнівська громада і для тих, хто вже другий рік поспіль через воєнні дії на сході країни вчиться тут, оскільки був вимушений переїхати до Кіровограда чи області. Тож символічно, що перший у цьому році урок проходив під назвою "Ми – нація єдина!". Крім традиційних державного гімну, святкових лінійок та концертів, у ці дні у тих школах, де навчалися воїни, загиблі в зоні АТО, відбулося покладання квітів до меморіальних дощок героям.

Секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський разом із начальником міського управління освіти міської ради Ларисою Костенко побували у гімназії імені Тараса Шевченка та у спеціалізованій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 16.Вони привітали учнів, батьків, колективи закладів із початком навчального року, побажали дітлахам успіхів у підкоренні вершин знань. Також цього дня було відкрито нову дошкільну групу в дитячому садку №71.

Дотримується своїх традицій і Кіровоградський державний педагогічний університет – 31 серпня тут посвячували першокурсників у студенти. Зі святом присутніх привітали голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, Іван Марковський, ректор університету Олег Семенюк.

А напередодні Іван Марковський та начальник управління сім’ї та молоді міськради Людмила Дорохіна привітали 45 першокласників із багатодітних сімей з початком нового навчального року і вручили дітлахам портфелі із шкільним приладдям.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35861 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua