МЕНЮ


28 сiчень 2011 - 09:38

Навчав красти


Маючи у власному господарстві такий самий, але в дещо гіршому стані агрегат, чоловік вирішив, що нічого страшного не станеться, якщо маточину (центральну частину колеса) причепа, що належить сільгосппідпрємству, поставить на свій власний. І найняв для цього знайомого петеушника. А щоб на сільгосппідприємстві нічого не помітили, зняв із власного причепа маточину, вручив її юнаку і сказав: «Постав замість тієї, яку знімеш».

Хлопчак виявився тямущим. Він швидко здійснив обмін маточин, за що отримав від доброго дядька аж дві пачки морозива.

А через кілька днів моторний петеушник на прохання того ж чоловіка зняв з вантажівки сільгосппідприємства внутрішню обшивку кабіни. Вартість цього замовлення склала десять гривен. Хто знає, скільки б часу петеушник удосконалював свої технічні навички, якби не міліція. Коли до нього прийшли правоохоронці, злодій не став тримати в секреті особу свого благодійника. До карної відповідальності притягнули обох. Хлопчака – за крадіжку. Дорослого – за втягування неповнолітнього у злочинну діяльність.

Суд призначив кожному з них умовне покарання.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36624 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua