МЕНЮ


19 квiтень 2012 - 14:25

Наведено новий міст дружби


Між Кіровоградом та містом Вілла-Реал-де-Санту-Антоніу (Португалія) відтепер буде налагоджено тісну співпрацю. Про це домовилися під час офіційної зустрічі секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков та віце-мер португальського міста Жозе Карлуш Барруш.

Іноземний гість очолив делегацію юних танцівників з міста на Піренейському півострові, яких запрошено взяти участь у XVII Усеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому дневі Землі (19 – 21), в обласному центрі дитячої та юнацької творчості. Він розповів про Вілла-Реал-де-Санту-Антоніу та висловив побажання побільше дізнатися про Кіровоград і налагодити з його міською владою тісні стосунки задля подальшого розвитку культурних, спортивних та, можливо, і бізнесових зв’язків між двома містами. І не відкладаючи справу до довгої шухляди, одразу ж запросив кіровоградську делегацію до Португалії.

Ігор Волков розповів віце-мерові про історію Кіровограда, його мистецький, освітній та промисловий потенціал і прийняв пропозицію про співробітництво між містами. Наприкінці зустрічі обидва посадовці обмінялися дарунками. Жозе Карлуш Барруш презентував Ігореві Волкову цінний подарунок та літературу про Вілла-Реал-де-Санту-Антоніу, а секретар міської ради навзаєм вручив віце-мерові буклет про Кіровоград разом з комплектом листівок із зображенням його архітектурних пам’яток, туристичну карту міста, а також п’ятигривенну монету, випущену до 250-річчя нашого обласного центру.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39992 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua