МЕНЮ


1 лютий 2019 - 08:49

Навіки молоді герої Крут


29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості українській державі й національній ідеї. А її дата – днем національної трагедії.

До цієї дати бібліотека-філія №8 провела історичну годину «Квіти у полі, там де Крути» для учнів загальноосвітньої школи №7. Захід проводився з метою ознайомлення підростаючого покоління з однією із трагічних сторінок історії України, виховання почуття поваги до тих, хто заради незалежності нашої держави віддав своє життя.

Цікавою та змістовною була документально-поетична композиція «Ніколи не забути цих юних душ нескорених політ». Бібліотекарі наголосили, що це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Жертовності та героїзму Крут забувати не можна. Поетичні рядки торкнулися струн душі школярів.

Учасники заходу переглянули документальний фільм «Крути» та взяли участь у вікторині «Пам’ятай про Крути!». Відповідаючи на запитання, гості давали оцінку тим трагічним подіям та проводили паралель із сьогоденням.

Книжкова викладка «Крути: перші кіборги» засвічила, що сьогодні, коли вирішується доля України, молодь, як і колись, у далекому 1918-му, перебуває в перших рядах боротьби на Сході України.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37869 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua