МЕНЮ


23 листопад 2021 - 11:29

Навіщо потрібні стенди в сучасній школі?


Сьогодні неможливо уявити освітній простір без різноманітних наочних посібників. За їхньою допомогою вчителі налагоджують ефективний освітній і виховний процес. Своєю чергою, учні, завдяки наочності, не лише здобувають потрібні знання, але й формують необхідні компетності й розвивають свої здібності. Для отримання посібників найвищої якості варто за посиланням https://stendua.com/stendi-dlya-shkil придбати стенди для школи на сайті Склад стендів.

Наочність успішно застосовують в усіх сферах шкільного життя. Так, умовно стенди можна розділити за такими темами:

  1. Презентаційні (візитівка школи, її гімн, дошка пошани тощо);
  2. Навчальні (ті, які використовують для оформлення приміщень молодших класів і предметних кабінетів);
  3. Організаційні (розклад занять, список чергувань, інфо-куточки, присвячені життю класу);
  4. Виховні (коло вибору, куточок настрою, права й обов’язки учнів);
  5. Для патріотичного виховання;
  6. Методичні (для педагогічних працівників);
  7. Стенди фахівців (для кабінетів психолога, соціального педагога, логопеда);
  8. Медичні (для кабінету медсестри, з профілактики захворювань, пропаганди здорового способу життя) тощо.

Як розташувати стенди в шкільному просторі?

Всі наочні посібники в закладі освіти не лише виконують важливі інформаційно-просвітницькі функції. Водночас вони – важливі смислові й естетичні акценти в оформленні інтер’єру. Тож варто подбати не лише про їхнє тематичне наповнення, але й про оригінальне мальовниче оформлення.

В молодших класах НУШ стенди, водночас з меблями, слугують для позначення зонування класної кімнати. Вони сприяють не лише проведенню цікавих і корисних занять, але й налагодженню розпорядку дня, опануванню дітьми шкільних рутин тощо.

У старших класах посібники допомагають школярам у навчанні. Зазвичай, на видному місці в кабінетах розташовують найважливішу інформацію з навчальної програми. Окремо виділяють куточки з підготовки до ДПА й ЗНО, а також – із організації освітнього процесу.

Як обрати потрібні стенди?

Найперше, при виборі цієї категорії наочності потрібно визначити, які стенди найбільш необхідні для успішного навчання школярів.

Однак варто врахувати й інтереси адміністрації школи та педагогічних працівників. Для них такі наочні посібники можуть виступати інформаційними майданчиками для взаємодії з учнями та їх батьками, а також – для підвищення кваліфікації вчителів, їхніх помічників, бібліотекарів та інших працівників.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38117 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua