МЕНЮ


28 жовтень 2016 - 13:21

Нахабі не місце за кермом


До "ВГ" зателефонував Віктор Танцюра, радник міського голови з питань, пов’язаних з учасниками АТО, й розповів про новий випадок нехтування в Кропивницькому водієм маршрутки обов’язком перевозити безкоштовно пасажира, який має на це право.
– Увечері 25 жовтня, після презентації в ОУНБ ім. Д. Чижевського книги "Братня" навала. Війни Росії проти України ХІІ–ХХІ ст.", я супроводжував із цього заходу незрячу жінку, що має першу групу інвалідності, – розповів радник міського голови. – Тролейбусом ми доїхали до зупинки громадського транспорту "Вулиця Полтавська", де я допоміг жінці увійти до мікроавтобуса маршруту № 6 (з номерним знаком 71 – 79). Заплатив за себе, хоча й маю право на безоплатний проїзд, а жінка з інвалідністю не заплатила. І тут водій, не зважаючи на надане державою право цій жінці на безкоштовний проїзд, безапеляційно заявляє: "Якби знав, що не заплатиш, то й не зупинився!" "Це чому ж не зупинився б?" – одразу ж спитав я. Не очікуючи на таку миттєву реакцію, кермувальник мікроавтобуса знітився й змовчав. Але я вже не можу мовчати, бо таке нахабне нехтування наданим державою правом на безоплатний проїзд інвалідам, учасникам АТО, іншим пільговикам стало в Кропивницькому масовим явищем, на яке не реагувати вже просто неможливо…
Віктор Танцюра звернувся з приводу описаного не лише до нашого видання, а й до начальника міського управління розвитку транспорту і зв’язку Олександра Вергуна. Той повідомив про інцидент перевізникові, що обслуговує маршрут № 6 (ФОП Кобченко В. В.).
– Невдовзі після моєї розмови з керівником автопідприємства, мікроавтобуси якого працюють на маршруті № 6, той повідомив, що, окрім скарги Віктора Танцюри, на водія, який зухвало висловлювався щодо незрячої жінки, того ж дня скаржилася й інша людина! – повідомив Олександр Вергун. – Два місяці тому він звільнився із цього ж автопідприємства, а тиждень тому попросився назад. Його взяли, та за неналежну поведінку з пасажирами вже звільнили. І навряд чи візьмуть на роботу на інших маршрутах, бо кермувальник маршрутки, який ігнорує потреби й права пасажирів, не потрібен на жодному автопідприємстві.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО,
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36985 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua