МЕНЮ


8 червень 2018 - 12:52

Назар: “Якби не він, мене б вже не було на світі»


Начальник управління Державної служби надзвичайних ситуацій в області Віталій Миронюк відзначив грамотою У ДСНС України в області Олександра Опару – чоловіка, який виявив рішучість та особисту відвагу при рятуванні дитини.
Семирічний хлопчик Назар під час прогулянки біля Дніпра у Світловодську, збитий хвилями штормової водойми, впав у воду. Назар разом із сусідським хлопчиком стояв на плитах і кидав у хвилі камінці. Раптом Назар послизнувся і впав у воду. Жінка, яка вздовж берега вигулювала собаку, побачила, що трапилося, й почала кликати на допомогу. Олександр Опара якраз проходив поруч. він без вагань кинувся рятувати хлопчика, який на той момент вже був під водою без тями.
“Я кинувся, побіг, побачив білу футболку і пірнув за ним. Він уже синій був. Я тоді його притиснув до себе і прямо у воді покачав, щоб вода трохи з нього вийшла, й хлопчик прийшов до тями”, – каже рятівник.
Витягши дитину на берег, Олександр надав першу долікарську допомогу, тим самим не втративши дорогоцінного часу. Чоловік зізнається, що штучне дихання і масаж серця робив уперше в житті і що впорався – усвідомив не одразу.
“Коли вже з дитиною все було нормально, мене настільки почало трусити, що жінка ледве заспокоїла”, – зізнається він. Саме завдяки Олександрові хлопчик живий та здоровий.
Батьки кілька днів розшукували рятівника своєї дитини. Згодом з’ясували, що він працює на місцевому заводі й живе по сусідству.
“Будь здоровий і слухайся батьків”, – сказав Олександр Опара врятованому хлопчику, коли той прийшов дякувати.
Про цю зустріч родина мріяла відтоді, як школяра перевели з реанімації до звичайної палати. “Якщо б не він, то мене би не було”, – визнає маленький Назар.
Рятувальники взяли з дітей обіцянку, що на Дніпро вони самі не ходитимуть, а за літо навчаться плавати. Назарові вони вже подарували рятувальний круг, а Олександра Опару обіцяють номінувати на премію рятівника року. А ще запропонували роботу в ДСНС.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.30887 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua