МЕНЮ


31 грудень 2015 - 18:07

Назву міста має обрати громада


Намагання перейменувати Кіровоград без врахування думки його мешканців викликає у місті незадоволення і протест. Так прокоментував у понеділок на нараді міський голова Андрій Райкович акцію проти внесення на розгляд Верховної Ради України варіанта нового імені Кіровограда – Інгульськ.

Андрій Райкович повідомив про те, як далі діятиме міська влада:

– Ми звернемося до Верховної Ради, Президента як гаранта Конституції з проханням якнайшвидше виробити механізм участі громади у визначенні назви свого міста. Силою цього питання ніколи не вирішити. Назву міста має обрати громада, і ми продовжуватимемо спілкування з кіровоградцями, діятимемо виключно у законний спосіб.

Раніше на прес-конференції Андрій Райкович наголосив:

– Я переконаний, що нова назва обласного центру має об’єднувати людей, а не створювати соціальний конфлікт. Будь-яка дія посадових осіб у державі повинна мати консолідуючий ефект. Тому свою думку посадовці мають висловлювати останніми. Безперечно, назва міста повинна бути красивою, мати глибокий зміст, а не абстрактною, примітивною та провінційною,

Андрій Райкович зазначив, що він має особисту думку щодо назви обласного центру і висловив її задовго до обрання міським головою, це – Єлисаветград.

– Але для мене як міського голови може бути правильною лише одна думка – це думка громади, – підкреслив Андрій Райкович.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36941 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua