МЕНЮ


20 березень 2020 - 13:11

Не більше десяти пасажирів…


Починаючи з 12-ї години 18 березня, введено обмеження в користуванні кропивничанами громадським транспортом, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 року.

Відтак, у салоні кожного транспортного засобу – маршрутних таксі, автобусах та тролейбусах – не має бути більше 10 пасажирів.

Рішення уряду спрямоване на ефективнішу протидію поширенню епідемії небезпечної хвороби – коронавірусної інфекції. На цьому наголосив заступник міського голови Олександр Вергун на брифінгу.

Він, зокрема, зазначив, що такі обмежувальні заходи викликали серед частини кропивничан нерозуміння і невдоволення. Особливо це стосувалось громадян похилого віку, які зранку виїхали в центр міста у своїх справах, а вже по обіді штурмували автобуси та тролейбуси, незважаючи на всі попередження, прохання та заклики поводитись чемно й відповідально. Лише надвечір люди зрозуміли введені обмеження і вже без скандалів та сварок заходили в салони громадського транспорту. За дотриманням обмежень слідкують самі водії та кондуктори, а у разі виникнення скандальних ситуацій викликають наряд поліції.

– Я звертаюсь до усіх містян, особливо до людей поважного віку, з наполегливим проханням не їздити без нагальної потреби в громадському транспорті, особливо в години пік. Будь ласка, дайте можливість працюючим кропивничанам дістатись до своїх робочих місць і повернутися додому, – звернувся до громади Олександр Вергун. – Зрозумійте, що це не забаганка міської ради, а обґрунтована реальною небезпекою і досвідом впровадження карантинних заходів у країнах Європи вимога держави! І від її виконання залежать наше з вами здоров’я і життя наших близьких.

Ситуація у сфері пасажирських перевезень, повідомив Олександр Вергун, перебуває під контролем міської влади і буде ще розглядатися на засіданні комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради. За потреби у Кропивницькому вводитимуться додаткові заходи для врегулювання ситуації.

Всі перевізники також відповідально поставились до нововведень, які покликані запобігти поширенню коронавірусної інфекції: салони транспортних засобів більш ретельно миються та дезінфікуються, водії та кондуктори забезпечені масками, у салонах на видних місцях розташовані інформаційні матеріали-пам’ятки, як вберегтися від інфікування коронавірусом.

У разі порушень карантинних заходів та обмежень керівники та всі працівники підприємств, установ та організацій не залежно від форми власності та підпорядкування, а також інші суб’єкти підприємницької діяльності несуть персональну адміністративну відповідальність, на них буде накладено штрафні санкції у розмірі до 50 тисяч гривень.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36108 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua