МЕНЮ


24 серпень 2012 - 17:16

Не допустити закриття програми молодіжного будівництва


Звернення такого змісту до Президента та Прем’єр-міністра України підготувало кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської асоціації "Укрмолодьжитло" після обговорення цього питання на "круглому столі", в якому взяли участь керівники місцевих будівельних підприємств – членів асоціації (ТОВ "Кіровоградєвробуд", ПП "Камелот-3000" та ПП "Ескалібур-3000").

За словами голови обласного відділення ВА "Укрмолодьжитло" Олега Радченка, "круглі столи" з цього питання останнім часом проходять й в інших територіальних органах асоціації, а приводом для тривоги в її лавах стала інформація про те, що Міністерство економіки та Міністерство фінансів пропонують не продовжувати дію Державної програми забезпечення молоді житлом на 2002 – 2012 роки, якою передбачено видачу державних довгострокових кредитів молодим сім’ям.

– Ця програма за десять років дії набула великого попиту у молодих людей, не спроможних придбати житло без державної допомоги, – пояснює Олег Радченко. – В рамках її реалізації отримало житло близько тридцяти тисяч українських сімей. Механізми, передбачені нею, залишаються актуальними й тепер. Тому ми просимо керівництво держави не закривати цю програму, а збільшити її фінансування.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36792 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua