МЕНЮ


14 квiтень 2017 - 07:54

Не полишені напризволяще


Незадовго до Великодня, у середу, міський голова Кропивницького Андрій Райкович привітав рідних загиблих та полонених учасників АТО зі святом.
Серед запрошених переважали вдови, деякі з яких – з малими дітьми, які вже не вперше на запрошення Андрія Райковича переступають поріг будівлі міського самоврядування.
– Ми не порушуємо вже усталеної традиції, тож напередодні свята запросили вас усіх у гості, – сказав, звертаючись до запрошених, очільник міста. – Напередодні Святої Пасхи бажаю вам добра і здоров’я, затишку і спокою й від усього українського народу низько схиляю голову перед вашими рідними, що стали на наш захист. Міська влада ніколи не забуде ваших синів, чоловіків, батьків і завжди допомагатиме вам, вашим дітям і родинам. Бажаю всім міцного здоров’я, терпіння і щастя…
Півсотні запрошених отримали великодні кошики з іконками, наїдками й напоями (на кожен з них з міської скарбниці було витрачено по півтисячі гривень).
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4039 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua