МЕНЮ


11 березень 2011 - 12:22

Не помітили слабоумства


Дотримуючись процедури, головуючий насамперед поставив їм запитання "Прізвище?" "Ім’я?", "По батькові?" "Місце проживання?". І з’ясувалося, що один із підсудних не розуміє, чого від нього хочуть. Тоді суддя дав цьому молодикові Кримінальний кодекс і запропонував що-небудь прочитати. На що підсудний сказав, що не вміє ні читати, ні писати. Служитель Феміди, припускаючи, що підсудний морочить йому голову, вирішив перевірити ступінь його неуцтва шляхом допиту працівників місцевої школи. Одна із вчительок підтвердила, що він за шкільні роки не навчився ні читати, ні писати. Але педагог не могла пояснити, чому він не осилив цієї науки – в силу розумової відсталості чи лінощів. Щоб з’ясувати це, суддя постановив провести психологічно-психіатричну експертизу. Спеціаліст з душевних недуг виявив у неписьменного молодика легку розумову відсталість.

Оскільки у ході досудового слідства слабоумного чоловіка допитували всупереч вимогам закону без адвоката, чим грубо порушили його право на захист, суддя повернув цю справу в прокуратуру для додаткового розслідування.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36693 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua