МЕНЮ


21 сiчень 2011 - 11:34

НЕ ЗБІДНІЄ РУКА ТОГО, ХТО ДАЄ


Людмила Володимирівна завітала до редакції, щоб поділитись своїми найкращими враженнями від благочинності багатьох добродійників, подякувати їм через газету за щедрість.

Особливо теплі стосунки склались у членів цієї організації з депутатами обласної ради Андрієм Табаловим та Миколою Онулом. Батьки хворих дітей низько вклоняються їм за постійну допомогу в організації різноманітних акцій, свят, зустрічей, влаштування ярмарків-виставок робіт дітей-інвалідів. Не залишились осторонь потреб інвалідів і депутати міської ради – члени фракції "Фронт змін". Кожна дитина з обмеженими можливостями, а їх під крилом організації перебуває півтори сотні, не залишилась без подарунка.

– Не забувають про нас і члени Всеукраїнської організації жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України", яку очолює Вікторія Федоровська, – розповідає Людмила Шукрута. – Разом із головою громадської організації "Православна просвіта" Антоніною Павловською вона організувала для наших діток поїздку на головну новорічну ялинку в Київ. Казкове дійство та відвідини святкової столиці, прибраної яскравою новорічною ілюмінацією, справили неповторне враження на маленьких мандрівників. Діти, обмежені у своєму пересування, часто обділені позитивними емоціями, були просто щасливі від такої мандрівки.

Дякує Людмила Володимирівна й голові благодійного фонду "Пересвіт" Володимиру Глухому, який організовує й надає родинам інвалідів благодійну допомогу. Так, цьогоріч різдвяні подарунки надійшли з далекої Ісландії. Їх вручення відбулось у приміщенні обласної наукової бібліотеки імені Д.Чижевського, колектив якої завжди радий бачити учасників різноманітних заходів, об’єднаних у громадську організацію "Серце матері".

Близько двох років діє благодійна організація "Милосердя", якою керує мама дитини-інваліда Алла Лелека. Вона з розумінням ставиться до потреб малечі з обмеженими можливостями, організовує таким родинам матеріальну допомогу, пропонує одяг та забезпечує інвалідними візками.

Людмила Шукрута розповіла, що маленькій Ірині Саідовій, яка тяжко хворіє, потрібно кілька вартісних операцій. Активісти організації "Серце матері" звернулись по допомогу до голови політичної партії "Наша Україна" Валентина Наливайченка. Той не відмовив, і тепер дівчинка отримала реальний шанс поліпшити своє здоров’я.

– Від імені усіх матерів, які виховують дітей-інвалідів, хочу подякувати всім небайдужим людям за добро, милосердя та людяність у благородній справі підтримки родин, що несуть важкий хрест лікування та виховання неповносправних діточок, – каже Людмила Володимирівна. – Часто такі діти демонструють справжні приклади мужності в боротьбі зі своєю недугою, стають прекрасними спортсменами, талановитими художниками, майстрами прикладних видів мистецтва. Їхні таланти необмежені. Потрібно лише допомогти їм у боротьбі із хворобами, які руйнують їхні тіла, але не здатні підкорити душі.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37408 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua