МЕНЮ


17 квiтень 2015 - 12:43

Не зважаючи ні на що, бути сильними та мудрими


Напередодні великого свята Воскресіння Христового у стінах міської ради відбулась зустріч керівництва Кіровограда із матерями та вдовами загиблих учасників антитерористичної операції на Сході країни. Таких родин у місті 31.

Секретар міської ради Іван Марковський привітав жінок та членів сімей полеглих воїнів із великодніми святами, вручив їм пасхальні подарунки, вдові загиблого воїна Олені Степанок – ще й матеріальну допомогу. Також повідомив про матеріальну допомогу, яка відтепер буде нараховуватись на спеціальні карткові рахунки родин учасників АТО і спрямовуватиметься на оплату комунальних послуг. Розмір матеріальної допомоги, відповідно до рішення міської ради, становитиме 200 гривень на родину у неопалювальний період і 500 гривень – в опалювальний. Також Іван Марковський запевнив, що до поминальних днів на Рівненському кладовищі, де розташована алея Слави з могилами загиблих героїв, будуть проведені роботи з благоустрою. А вже до 24 серпня – Дня незалежності алея буде повністю впорядкована. Також у меморіальному комплексі “Фортечні вали” буде встановлена стела з іменами всіх воїнів, які поклали свої життя за цілісність та незалежність нашої держави.

Говорячи про проблеми, з якими доводиться стикатись у повсякденному житті, жінки скаржились на перевізників, які не зважаючи на документи, що передбачають безкоштовний проїзд у кіровоградських маршрутках, відмовляють їм у такому праві. Особливо страждають діти, яким доводиться вислуховувати від бездушних водіїв образи. На жаль, за словами заступника міського голови Сергія Васильченка, перевізникам ще не виплачуються кошти на відшкодування витрат на перевезення пільговиків, але потрібно мати просту людську совість та повагу до тих, хто став на захист Вітчизни. Саме таких якостей деяким водіям з різних транспортних підприємств міста бракує.

Усі присутні побажали жінкам віри в нашу перемогу. В ту перемогу, за яку віддали свої життя наші земляки.

– Складні випробовування, які сьогодні випали на долю всього українського народу, повинні об’єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людянішими, – наголосив Іван Марковський.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36537 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua