МЕНЮ


3 квiтень 2020 - 09:17

Небайдужі громадяни поспішають на допомогу


Допомога медичному персоналу кропивницьких лікарень набирає обертів. Соціально відповідальний бізнес, громадські організації, волонтери докладають максимум зусиль, щоб мінімізувати ризики зараження небезпечним вірусом медпрацівників, покращити медичне обслуговування у лікарнях. Так само не залишаються поза увагою активістів, депутатів міської ради і самотні громадяни похилого віку, які, перебуваючи на карантині, не мають можливості купити продукти та інші засоби першої необхідності.

Небайдужі громадяни об’єдналися в інтернетспільноти, координують свої дії по збору коштів для придбання засобів захисту для тих, хто тепер перебуває на першій лінії боротьби із небезпечною недугою.

Медичні працівники Центральної міської лікарні Кропивницького першими стали на лінію протистояння небезпечному захворюванню – коронавірусній інфекції.

Одинадцять медиків: лікарі, медсестри та санітарки сьогодні уважно пильнують за станом здоров’я трьох хворих в інфекційному відділенні стаціонару №1 Центральної міської лікарні. Вони теж перебувають в ізольованому режимі – на обсервації. Керівництво лікарні потурбувалося про зручне цілодобове перебування колег на території закладу. Але дуже приємно, що підприємці міста теж долучилися – і сьогодні запропонували медикам свою смачну допомогу.

Так, у Фейсбук волонтерка і активістка Інна Колпак, яка входить до спільноти «Протидія коронавірусу. Кропивницький», повідомила, що завдяки зібраним коштам вдалося придбати та передати необхідне у лікувальні заклади, а саме у інфекційні відділення центральної міської та обласної лікарень. Збір коштів триває. Контактні телефони та рахунки можна знайти на сторінці спільноти у ФБ. Зараз активісти домовилися про пошиття масок, ще потрібні захисні екрани та одноразові костюми для сімейних лікарів та працівників «швидкої допомоги».

Депутат міської ради Сергій Кріпак намагається всіляко підтримати людей похилого віку, які проживають на Кущівці. Для них він організував доставку продуктів харчування та товарів першої необхідності.

– Люди замовляють переважно ліки, крупи, картоплю, кисломолочні продукти, – розповів Сергій Кріпак. – Оператор по телефону обговорює ціни, запитує, де купують зазвичай той чи інший товар. Часто вже під час закупок телефоном перепитують, чи підходить товар по ціні. Кожному надаємо чеки.

Акція триватиме до кінця карантину. Активісти закликають всіх небайдужих долучатися до громадських ініціатив.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39466 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua