МЕНЮ


18 червень 2010 - 15:31

Недоважують!


- До мене зі скаргами звернулося кілька жителів Кіровограда, які придбали цемент у стихійних торговельників на вулиці Яновського, - каже Віктор Анатолійович. - Вони повідомили, що в тих мішках було не 50 кілограмів цементу, як "анонсувалося", а близько сорока. Ми цю інформацію перевірили, і вона підтвердилася. Мішки розфасовані по 41 кілограму. Торговельники пояснили це так: "А на що ж ми будемо жити?". Згодом ми звернулися до магазину, який реалізував цю продукцію у різних торгівельних точках міста. У ньому виявили такі ж самі мішки, в яких було навіть не 41, а 40 кілограмів цементу. На власника магазину ми виписали три протоколи - і за захаращення міста, і за те, що торговельні точки діяли незаконно), і за те, що вантажна машина заїжджала на газон. Як наслідок, цьому громадянину доведеться сплатити 4,5 тисячі гривень штрафу.

Крім того, Віктор Іванов, передав інформацію про виявлений факт обману покупців у правооохоронні органи та відділ захисту прав споживачів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37033 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua