МЕНЮ


27 сiчень 2018 - 09:09

Негоду приборкали


Вдень і вночі під час снігопадів трудилися працівники комунальних підприємств Кропивницького. На транспортні магістралі виїхала вся снігоприбиральна техніка підприємств “Універсал–2005" та ”Благоустрій".
Начальник КП “Універсал–2005" Віктор Панішко розповів, що найбільш напруженими були 18 – 23 січня. На дороги міста виїхали шість МАЗів із снігоприбиральним обладнанням, три піскорозкидачі, три снігоочисники, сім тракторів, три навантажувачі, три самоскиди для вивезення снігу. Використано 1080 тонн протиожеледної суміші. Протягом всіх цих днів у три зміни працювали 18 водіїв, 12 механізаторів, 16 дорожніх працівників. Завдяки їм не було проблем з рухом транспорту – як пасажирського, так і приватного.
Не пасли задніх у прибиранні снігу і працівники міських ЖЕО. Деякі підприємства мають невеличкі трактори ЮМЗ, але більшість двірників працює руками.
– Наші працівники виходять на прибирання снігу о четвертій або п’ятій годині, щоб люди, йдучи на роботу, не відчували незручностей, – розповіла кореспонденту «Вечірньої газети» начальник ЖЕО №4 Людмила Запорожець. – Спочатку тротуари та прибудинкові території чистить трактор, а потім вже до роботи приступають двірники. Територія обслуговування нашого ЖЕО досить велика, тому на прибирання снігу виходять всі без винятку. Я – також....
Міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок відзначив ефективну роботу комунальників. Але звернув увагу і на те, що долучитися до розчищення вулиць повинні й інші кропивничани.
– Не тільки працівники підприємств “Універсал – 2005”, “Благоустрій”, ЖЕО мають виходити з ночі на боротьбу зі снігом, – зазначив очільник міста. – Це повинні робити й працівники закладів освіти, охорони здоров’я, культури, громадського харчування, торгівлі, всіх підприємств, установ та організацій, не залежно від форми власності.
Також Андрій Райкович наголосив на необхідності більшу увагу приділити приватному сектору, провести роз’яснювальну роботу з мешканцями, аби вони не звалювали сніг з дворів на проїжджу частину. А водіям у черговий раз комунальники нагадали про неприпустимість паркування під час снігопадів машин на узбіччях доріг.
Ольга ПЕТРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.31041 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua