МЕНЮ


class="cn_news_even">
4 квiтень 2016 - 16:38

Некабінетні зустрічі


Після прийому громадян з особистих питань 24 березня кіровоградський міський голова Андрій Райкович вирішив разом з начальником головного управління ЖКГ міської ради Олександром Хачатуряном відвідати ті багатоповерхівки, мешканці яких звернулися до очільника міста зі своїми проблемами.

Тож через два дні, 26 березня, Андрій Райкович, Олександр Хачатурян та працівники кількох житлово-експлуатаційних організацій разом з депутатами міської ради та представниками засобів масової інформації вислухали кіровоградців та оглянули декілька багатоквартирних будинків і прилеглу до них територію.

Спочатку численна делегація приїхала до дев’ятиповерхівки на вулиці Соборній (50 років Жовтня), 22а. Її жителі звернули увагу на необхідність відновлення плитки, що здебільшого обсипалася із цоколю будівлі, та ремонту входу в напівпідвальне приміщення, де знаходиться дитячо-юнацький клуб "Зміна" відділу сім’ї та молоді міської ради, і навісу над ним. Попросили вони також встановити надпис, який би забороняв паркування автомобілів біля входу в дитячо-юнацький клуб, а також замінити бетонні кришки каналізаційних люків, які є замалими і не захищають ні людей, ні автомобілі від потрапляння до люків. Турбує людей і те, що мешканці будинку, інші автомобілісти залишають свої залізних коней на ночівлю під самісінькими їхніми вікнами.

Андрій Райкович зазначив, що ремонт цоколю, а також обстеження швів на будинку буде зроблено тільки-но на таку роботу з’являться кошти. Що ж стосується накривок на люки, то їх тамтешнє житлово-експлуатаційне об’єднання має замінити вже цього тижня. А щоби автомобілі не завдавали головного болю – усім мешканцям будинку потрібно зібрати підписи під відповідним листом до поліції.

Наступний будинок №13, корпус 2, до якого було запрошено міського голову, розташований на вулиці Космонавта Попова. Там на Андрія Райковича вже очікував Валерій Кочубей. Названий громадський активіст поскаржився на засміченість підвалу, напівзруйнованість одного зі входів до нього та будівельне сміття на даху.

Оглянувши з комунальниками цей вхід та частину підвалу, міський голова зазначив, що засувки на трубах – нові, однак ізоляції майже не лишилося. Порадив ізолювати труби новітніми матеріалами, відремонтувати вхід до підвалу, аби до нього не затікала вода, а прибрати в підвалі попросив за допомоги комунальників самих мешканців, адже ключі від нього – лише у Василя Кочубея (тому ніхто інший з вулиці не може засмічувати підвал). Комунальники ж мають прибрати будівельне сміття на даху.

Останнім місцем суботньої зустрічі міського голови з кіровоградцями стало подвір’я будинку № 15/18 на вулиці Космонавта Попова. Активістка із цієї дев’ятиповерхівки Алла Папуша запросила керівника міста в одній із соціальних мереж на зустріч з громадою, на яку зібралося з півсотні жителів багатоповерхівки. Вони поскаржилися, що листя високих дерев не пропускають на нижні поверхи їхніх квартир денне світло, а також у вітряну погоду б’ють по віконному склу. І просили їх обрізати, а також спитали, чи боротиметься міська влада з безпритульними собаками та коли буде відремонтовано тротуар уздовж проїжджої частини вулиці.

– Ми вже раніше зверталися і просили допомоги – нам не відмовили, – сказала Алла Папуша. – Нову кришку на люк комунальники встановили дуже швидко. Проте у нас виникають нові проблеми. Скажіть, чи робитиме хтось що-небудь з безпритульними собаками, яких чимало в місті та в нашому дворі зокрема?

– У Кіровограді вже розроблено програму, згідно з якою міській владі вдасться контролювати кількість вуличних собак, – відповів Андрій Райкович. – У комунальному підприємстві "Кіровоград – Універсал-2005" буде організовано службу їх відловлювання. Собак стерилізуватимуть, а потім повертатимуть туди, де піймали. У такий гуманний спосіб ми контролюватимемо їх кількість. Програма розпочне діяти щойно її затвердять на сесії міської ради...

Міський голова також зазначив, що комунальники гілки на деревах, які заважають мешканцям, зріжуть, а тротуар уздовж проїжджої частини вулиці Космонавта Попова (на який виходять вікна тильного боку будинку № 15/18) відремонтують.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.36268 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua