МЕНЮ


11 серпень 2017 - 10:45
Немовля слід зареєструвати протягом трьох місяців

Під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради начальник відділу реєстрації місця проживання особи Катерина Струк розповіла серед іншого, що місце проживання новонародженої дитини має бути зареєстроване впродовж трьох місяців від часу отримання свідоцтва про народження.
Відділ реєстрації місця проживання особи виконує повноваження, делеговані державою виконавчим органам міських рад. У міській раді Кропивницького його мешканці мають можливість отримати такі адміністративні послуги, як реєстрація місця проживання фізичних осіб та малолітніх дітей; зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб; видавання довідки про реєстрацію місця проживання; внесення змін до паспорта громадянина України при перейменуванні вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць.
Катерина Струк розповіла, що, згідно зі статтею 11-1 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», за реєстрацію місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання стягують адміністративний збір, який складає: у разі звернення особи протягом встановленого Законом строку – 13,60 грн за кожну особу; у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку – 40,80 грн за кожну особу.
Посадовиця повідомила, що до відділу реєстрації місця проживання особи з питань реєстрації місця проживання та реєстрації місця проживання малолітніх дітей за І півріччя 2017 року звернулося 5 059 осіб. Частиною першою ст. 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» встановлено, що батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. Таким чином, усі діти повинні бути зареєстровані за місцем проживання батьків (усиновлювачів) або одного з них, з ким вона проживає.
Новації в законодавстві України передбачають можливість зареєструвати місце проживання новонародженої дитини під час проведення державної реєстрації народження дитини, зокрема: згідно з частиною шостою статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в України» (далі -– Закон) за бажанням батьків чи одного з них для реєстрації місця проживання дитини документи, визначені Законом, можуть бути подані органам державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини. Органи державної реєстрації актів цивільного стану в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, направляють зазначені документи органам реєстрації для реєстрації місця проживання новонародженої дитини.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.5312 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua