МЕНЮ


17 серпень 2012 - 11:47

Неписьменна, а яка хитра!


Кіровоградські міліціонери затримали 31-річну жительку Одеси, яка промишляла тут квартирними крадіжками.

Щоправда, одеситкою її можна назвати лише умовно, посилаючись на місце офіційної реєстрації. Більшу частину свого життя ця жінка провела в подорожах по країні. Що цікаво, вона не вміє ні читати, ні писати. Зате чудово знається на людській психології!

От і до Кіровограда вона прибула кілька тижнів тому без копійки в кишені, а зуміла винайняти однокімнатну квартиру, запевнивши власників у тому, що обов’язково розрахується в такий-то строк.

Уже наступного дня зловмисниця вирушила на пошуки грошей. Ходила по багатоквартирних будинках і смикала за ручки дверей. Не пощастило тим, хто залишив оселю незамкненою. Злодюжка хапала жіночі сумочки, які жінки часто залишають поруч з вхідними дверима, і – до виходу з будинку. Якщо ж господарі заставали непрохану гостю у своїй вітальні, та удавала із себе старчиху – просила шматок хліба.

У Кіровограді злодійці вдалося обікрасти дві квартири. Її "заробіток" – декілька тисяч гривень. Правоохоронці припускають, що потерпілих може бути значно більше.17 серпень 2012 - 12:07
Гога (вст)

Их нужно выслать всех в сибирь и пусть там воруют друг у друга.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39139 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua