МЕНЮ


11 серпень 2017 - 10:45
Несанкціонована торгівля – зло, а влітку – подвійне

При сильній спеці вулична торгівля стає реальним джерелом небезпеки життю та здоров’ю мешканців Кропивницького. Особлива увага муніципального патруля у дні, коли стовпчик термометра підповзає під 40 градусів за Цельсієм, має бути зосереджена на недопущенні реалізації продуктів, які швидко псуються, продавцями-«нелегалами».
Таке доручення управлінню сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення, поліції та спецінспекції надав секретар міської ради Андрій Табалов під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради.
– У такій ситуації діяти треба жорстко, досить бавитися із несанкціонованою вуличною торгівлею, – наголосив він. – Молоко, м’ясо, ковбаси при такій високій температурі псуються надзвичайно швидко, а це значить, що під загрозою отруєння перебувають усі ті, хто необачно купує продукцію невідомого походження, яка до того ж зберігається не в холодильниках.
За словами заступника начальника управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування міської ради Катерини Бондаренко, муніципальний патруль у вихідні постійно відстежував місця незаконної вуличної торгівлі. У суботу торгівлю продавців з асфальту молоком, сиром, птицею та кров’яною ковбасою патруль припинив на Новомиколаївці та на вулицях Попова і Пацаєва, а в неділю – біля центрального ринку та на вулиці Вокзальній.
Також додаткову увагу на якість продукції, яку реалізують у спекотні дні в закладах охорони здоров’я, мають звернути їх головні лікарі. А вихованцям дитячих садочків змінять режим прогулянок на свіжому повітрі і забезпечуватимуть охолодженими напоями впродовж дня.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.53618 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua