МЕНЮ


13 липень 2014 - 06:53

Нещасний випадок на "Орбіті"


Як повідомила прес-служба прокуратури області, встановлено, що під час роботи вказаного атракціону вийшла з ладу опорно-гідравлічна лапка в результаті чого кабінка з дитиною під час підйому зірвалася. В результаті падіння дівчинка отримала закриту черепно-мозкову травму, перелом тім’яної кістки та струс мозку.Дитину доставлено до реанімаційного відділення дитячої обласної лікарні.


На місце пригоди виїздив в.о. прокурора м. Кіровограда, слідчо-оперативна група, представники контролюючих органів.


Ппрокуратурою області буде надано правову оцінку діяльності контролюючих органів, які допустили вказаний об’єкт до експлуатації.


Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

"Корпорації ХХІ століття" оприлюднила з цього приводу офіційну заяву на своєму сайті.Офіційна заява «Корпорації ХХІ століття»


Керівництво підприємства разом із правоохоронними органами розслідує надзвичайну подію, яка вчора трапилася в Дендропарку, внаслідок чого постраждала 7-річна дитина.

Першу кваліфіковану допомогу дівчинці надали найкращі спеціалісти Кіровоградської обласної лікарні. Разом із тим, рентгенівські знімки ушкоджень були терміново відправлені до Києва, де професор-нейрохірург уважно їх дослідив. За його висновками, ніякої небезпеки для здоров’я дівчинки в майбутньому не передбачається. Нині дитину вже перевели до загального відділення.

Корпорація взяла на себе всі витрати, пов'язані з лікуванням дівчинки, що наразі є головним завданням.

Запевняємо: після проведення відповідних експертиз, які виявлять причини екстреної зупинки атракціону, буде зроблено все необхідне для того, щоб такі ситуації не повторювалися в майбутньому.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33432 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua