МЕНЮ


22 грудень 2017 - 13:04

Неякісно поклали асфальт? Переробляйте за свої гроші!


Сезон асфальтування дорожнього покриття вже завершено, проте у Кропивницькому залишились двори, де відновлювальні роботи виконали, а бордюри не закріпили.
Міський голова Кропивницького Андрій Райкович переконаний, що необхідно доробити все якісно.
– Є двори, де бордюрні стрічки зовсім прибрані, асфальт не встигли постелити, і під ногами у людей в дощову погоду буде болотяна каша, а як замерзне, почнуть ламати ноги, – зазначив Андрій Райкович. – Шановні керівники! Ми ж не в літо йдемо, попереду – чотири холодних місяці. А у нас постійно пориви на мережах тепло– та водопостачання трапляються, ями залишаються розритими. Так не годиться!
Керівники управління ЖКГ отримали завдання не закривати акти виконаних робіт, доки ремонт кожного об’єкта не буде завершено згідно з усіма вимогами будівельних норм та договору. Території, де не встигли покласти асфальт, засиплять щебенем, щоб мешканці будинків могли нормально пересуватись. Заасфальтують їх наступного року. Порадив міський голова представникам комунальних служб визначитись також із закупівлею спецтехніки, з допомогою якої можна виконувати ямковий ремонт доріг в будь-яку пору року.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.24489 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua