МЕНЮ


21 сiчень 2011 - 14:30

НЕЗАБАРОМ ЗАПРАЦЮЄ ГРОМАДСЬКА РАДА


Демократизація суспільного життя в Україні сприяла активізації діяльності громадських організацій, зазначила Надія Грищенко. За її словами, тільки в Кіровограді зареєстровано понад 300 громадських організацій, які почали брати на себе відповідальність за вирішення актуальних для міста питань. На відміну від політичних партій, звернула увагу Надія Грищенко, вони не намагаються боротися за владу, проте можуть впливати на прийняття рішень органами влади. Основними принципами цього впливу стають не конфлікт і протистояння, а діалог, соціальне партнерство. Сергій Петров повідомив під час прес-конференції, що установчі збори із формування громадської ради відбудуться 15 лютого в приміщенні Кіровоградської міської ради. Якою буде чисельність нового громадського формування – вирішать самі збори. Орієнтовно це буде 10 – 15 осіб. До складу громадської ради можуть бути обрані представники, громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок, творчих спілок, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ.

Персональний склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури громадян, які заявлять про бажання брати участь у роботі громадської ради.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41053 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua