МЕНЮ


28 липень 2010 - 09:20

Нинішнього року у Кіровограді від лептоспірозу загинула одна людина


Як повідомив учора на прес-конференції головний державний санітарний лікар Кіровограда Іван Касьяненко, ця недуга має дуже високий показник летальності, однак якщо дотримуватися елементарних правил безпеки, то уникнути зараження досить легко. Зокрема, купатися слід тільки в спеціально відведених місцях. Не можна пити сиру воду з відкритих водойм або мити нею овочі та фрукти. На польових роботах, риболовлі, під час догляду за хворою худобою необхідно дотримуватися правил особистої гігієни. Якщо під час купання чи риболовлі отримали травму, негайно обробіть її зеленкою, йодом чи спиртом.

Головне – пам’ятайте: якщо людина все ж заразилася на лептоспіроз, ефективність лікування залежить в першу чергу від того, наскільки швидко вона звернеться до лікаря. Як правило, хвороба дає про себе знати на другий-четвертий день після зараження. У пацієнта піднімається висока температура, він відчуває головний біль, слабкість, загальне недомагання, ломоту в тілі. За своїми симптомами лептоспіроз схожий на грип, але є певні відмінності. При цій інфекції людина відчуває сильний біль в ікроножних м’язах. Такий симптом характерний тільки для лептоспірозу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35703 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua