МЕНЮ


2 листопад 2012 - 15:34

Інноватика в сучасній освіті


16 – 18 жовтня у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" відбулася четверта Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті". Організатори виставки – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія "Виставковий Світ".

Широкомасштабна експозиція цього року представила з 25 регіонів України понад п’ятсот навчальних закладів різних рівнів і форм власності, наукові установи, методичні центри, регіональні органи управління освіти, видавництва, міжнародні установи, підприємства, що забезпечують засобами навчання галузь освіти.

Експозиції навчальних закладів, наукових установ та інших учасників виставки презентували інноваційні ідеї і проекти, педагогічні технології, новітні методики, інформаційні матеріали, обладнання для навчального процесу. Виставку супроводжувала велика змістовна тематична програма, яка включала семінари, конференції, “круглі столи”, практикуми, майстер-класи, відкриті уроки — понад сто заходів, на яких обговорювалися пріоритетні питання реформування галузі освіти з урахуванням сучасного розвитку науки, технологій, економіки.

Учасники виставки обговорили шляхи реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки в частині: "Інформаційні технології в освіті", "Системна взаємодія громадських та державних інституцій у розвитку здорового освітнього середовища навчального закладу".

Вперше на виставці були продемонстровані електронні освітні ресурси, що створюються у рамках Національного проекту "Відкритий світ". Свої новітні розробки для галузі освіти представили компанії "Intel Ukraine Microelectronics", "Щоденник", "Навчальна техніка", "Інфраструктура", "EDUkIT", "Покетбук Україна", "Електронмаш" та інші.

В рамках виставки Національним центром аерокосмічної освіти молоді були підбиті підсумки Х Всеукраїнського конкурсу науково-дослідних учнівських робіт "Зоряний шлях". Переможці конкурсу – учні нашої школи – були відзначені почесними нагородами.

Програма виставки передбачала демонстрацію технічних засобів навчання, лабораторного обладнання, а також презентацію науково-методичної літератури. Однією з таких подій став відкритий урок "Інноваційні методики в освіті: шкільні ноутбуки Lbook-A". Віртуальний урок пройшов на базі мобільного комп’ютерного класу, що складається зі шкільних ноутбуків Lbook-A та працює згідно з концепцією моделі "1 учень – 1 комп’ютер". Доповідачі продемонстрували присутнім можливості взаємодії викладача з учнями на прикладі тестових завдань, а вчителі відзначили головні переваги використання ноутбуків Lbook-A в навчанні.

Четверта Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті" сьогодні є найбільш широко представленим форумом найкращих інноваційних досягнень в галузі освіти. Протягом трьох днів роботи виставки її відвідало близько 9 тисяч осіб. Учителі нашої школи, які брали участь у заходах, відзначили виставку як актуальну і змістовну з точки зору широкого спектра проблем сьогодення і досвіду, який презентували її учасники.

Упевнений, що виставка-презентація педагогічних інновацій провідних навчальних закладів дасть змогу підвищити якість та доступність освіти, послугує зміцненню матеріально-технічної бази освітніх установ, поліпшить умови праці педагогів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3627 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua