МЕНЮ


30 вересень 2017 - 03:27
Нові МАЗи виїдуть на маршрути в жовтні

На території комунального підприємства (КП) «Електротранс» усе більшає великомістких автобусів, придбаних за кошти з міського бюджету. Їх бачать кропивничани, проїжджаючи або проходячи повз підприємство, і запитують: «Коли ж вони виїдуть на маршрути?»
Відповідь «Вечірня газета» отримала від начальника міського управління розвитку транспорту і зв’язку Олександра Вергуна:
– Станом на 29 вересня до Кропивницького вже доїхали 16 із 20 великомістких автобусів марки МАЗ, на початку жовтня всі вони вже будуть на підприємстві. Ці машини обов’язково повинні пройти низку процедур: техогляд, обкатку, реєстрацію номерів та страхування, доукомплектацію тощо. Частину з автобусів уже можна випускати на маршрути, іншу частину готують до цього.
Цілком підготовлені машини для виїзду на маршрути поки що стоять без руху, бо необхідно затвердити тариф на проїзд у них пасажирів, розрахований КП «Електротранс». На початку жовтня управління розвитку транспорту і зв’язку на засіданні виконавчого комітету міської ради пропонуватиме затвердити тимчасовий тариф (до середини грудня) у розмірі чотирьох гривень, як і маршрути, якими містян перевозитимуть великі автобуси білоруського виробництва.
Чому до середини грудня? Бо підприємству потрібно вивчити пасажиропотік на маршрутах, якими їздитимуть великомісткі автобуси і які з 2014 року ніхто не обслуговував, зважити на інші складові тарифоутворення. Тож після проведення такого вивчення ціна проїзду може зменшитися або ж ні.
Також КП «Електротранс» потрібно придбати солярку для автобусів, тому воно оголосило тендер на закупівлю талонів на 40 тисяч літрів дизельного пального і готове заплатити за них 960 тисяч гривень. Аукціон на його закупівлю відбудеться після третього жовтня. За слова міського голови Кропивницького Андрія Райковича, на наступному засіданні міської ради депутати мають розглянути й підтримати виділення коштів на придбання дизелю. Після цього новий транспорт із середини жовтня виїде на маршрути.
Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.64454 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua