МЕНЮ


30 грудень 2016 - 11:27

Нові тролейбуси – вже на маршрутах


У середу в Кропивницькому на маршрути вийшли перших вісім з десяти нових тролейбусів “Дніпро-Т-3", придбаних за кошти міського бюджету.
Два проходять обкатку, а до кінця року надійдуть ще десять машин.
Кропивницькі журналісти мали змогу першими оглянути ці транспортні засоби у депо КП “Електротранс” та проїхатись 10-м маршрутом. На власному досвіді переконалися: салони комфортні та просторі, сидіння зручні.
– Поповнення новими машинами дозволить відкрити у місті нові маршрути – №7, який з’єднає аеропорт і залізничний вокзал, та №9 (вул. Жадова – залізничний вокзал) через центр міста, – поділився планами директор КП «Електротранс» Олександр Луценко. – Паралельно з новим транспортом на маршрутах працюватимуть і старі, капітально відремонтовані тролейбуси. Частину тролейбусів підприємство нині орендує, тож їх буде повернуто власнику, що у подальшому дозволить вивільнити кошти й спрямовувати їх на розвиток підприємства.
До речі, зарплата у водіїв та контролерів буде пристойною – п’ять та три тисячі гривень відповідно.
Корпуси та частину обладнання дніпровський виробник тролейбусів закуповує в Білорусі, а потім вже збирає їх. Гарантія становить 100 тисяч кілометрів пробігу. Нові тролейбуси із сучасними асинхронними двигунами, комп’ютеризованим обладнанням, мають засоби доступу в салони людей з обмеженими фізичними можливостями, які пересуваються на візках, а також мам з візочками. Біля середніх дверей встановлено сигнальну кнопку, натиснувши на яку пасажир повідомляє водію про необхідність опустити пластину.
Приємно здивована була перша пасажирка пенсіонерка Галина Іщенко:
– Я навіть трохи розгубилась, коли під’їхав новий тролейбус – тут гарно та просторо. Мені подобається.
Нові тролейбуси – це чудовий новорічний подарунок кропивничанам від міської влади.
Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКА30 грудень 2016 - 12:11
Valentyna (вст)

Не від влади, а за наші ПОДАТКИ Потрібно і далі ретельно слідкувати за використанням місцевого боджету, бо це наші з вами відрахування із З/П

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44084 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua