МЕНЮ


31 жовтень 2017 - 13:03

Нові вулиці, дошка й пам’ятник


У міській раді Кропивницького 20 жовтня відбулося засідання топонімічної комісії під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова.
Комісія розглянула і підтримала звернення управління містобудування і архітектури міської ради щодо найменування нових вулиць і провулків у житловому масиві на розі вулиць Роднікової та Сергія Сєнчева та житловому масиві в районі вулиці Козацької, провулків Козацького та Курінного. З огляду на те, що земельні ділянки в цих масивах були надані учасникам АТО, комісія рекомендувала назви вулиць визначити за поданням командування 3-го окремого полку спеціального призначення.
Члени комісії також підтримали пропозиції щодо найменувань вулиць у садовому товаристві «Комунальник», але за умови, що в переліку назв буде виправлено зросійщенння. На зборах членів товариства було вирішено назвати вулиці типово для зелених зон: Серпанкова, Горобинова, Грушева, Полунична. Симиренкова тощо.
А от правлінню садового товариства «50 років Жовтня» доведеться доопрацьовувати свої пропозиції. Більшість із запропонованих назв вже є на мапі Кропивницького. Крім того, комісія рекомендувала товариству декомунізувати і власну назву.
Відкладено і прийняття рішення щодо встановлення в Кропивницькому меморіальної дошки на честь педагога-новатора Валерія Едигея. Комісія запропонувала управлінню освіти міської ради спочатку провести популяризацію педагогічного спадку вчителя, автора новітніх методик навчання.
Натомість пам’ятну дошку видатному землякові, письменникові і драматургу Юрієві Олеші буде встановлено в Кропивницькому на будинку за дресою: вулиця Шевченка, 20/24, напроти обласної дитячої бібліотеки імені Т. Шевченка. Відкриття дошки відбудеться під час відзначення сторіччя письменника.
Члени комісії також підтримали електронну петицію щодо визначення місця розміщення пам’ятника собаці Каштану, якого деякі містяни важають символом Кропивницького. Такий пам’ятник може з’явитися на розі вулиць Великої Перспективної і Шевченка. План розміщення скульптури розробить управління містобудування і архітектури міської ради, а кошти на її виготовлення і встановлення збиратимуть волонтери.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36927 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua