МЕНЮ


19 грудень 2014 - 13:01

Нові заступник голови, члени виконкому та… мікрорайон


Одразу після розгляду депутатських запитів на початку засідання 44-ї сесії Кіровоградської міської ради, що відбулося 16 грудня, депутати прийняли декілька кадрових рішень.

Однак перед цим секретар міської ради Іван Марковський спростував чутки, що були поширені на одному із сайтів, про те, що місцева влада начебто дала погодження на хаотичне відімкнення електроенергії в обласному центрі.

– Міська влада не погоджувала з ПАТ "Кіровоградобленерго" можливість відключення від електроенергії мікрорайонів обласного центру в будь-який час, бо право на аварійне відключення не потребує такого погодження, – сказав Іван Марковський. – Навпаки, під час перемовин нам вдалося домовитися, що такі відключення не триватимуть понад дві години і що географія відключень постійно змінюватиметься, тобто незручностей у зв’язку з тимчасовим відімкненням електроенергії зазнаватимуть не одні і ті ж мікрорайони…

Стосовно кадрових рішень. Міська рада визнала незадовільною роботу заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Осетрова і звільнила його з посади. Депутати мотивували своє рішення тим, що, на їхню думку, Геннадій Осетров не зміг забезпечити належну роботу міжвідомчої комісії із влаштування індивідуального опалення в квартирах багатоповерхових будинків, яка несвоєчасно надавала дозволи на облаштування автономного опалення громадянам міста, порушуючи їхні законні інтереси, також не забезпечив належний контроль за роботою галузі житлово-комунального господарства, а це є грубим порушенням присяги посадової особи місцевого самоврядування. Водночас депутати проголосували за призначення заступником міського голови Сергія Колодяжного, який до цього часу обіймав посаду начальника управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Зазнав змін і склад виконавчого комітету Кіровоградської міської ради шостого скликання: до нього, за рішенням депутатів, увійшли голова Кіровської районної в місті Кіровограді ради Сергій Горбовський, виконавчий директор обласної організації роботодавців Юрій Демець та засновник галереї "Єлисаветград", секретар Кіровоградської міської ради 2002–2006 років Микола Цуканов. Представники громади міста також привітали з початком роботи свого нового колегу Костянтина Лагоду, обраного до міської ради від політичної партії "Фронт змін". Він замінив у міському органі самоврядування свого однопартійця Олександра Горбунова, обраного нещодавно народним депутатом України.

Серед низки інших рішень, прийнятих депутатами, були й такі, що стосуються назв вулиць і провулків. Беручи до уваги рекомендації міської топонімічної комісії при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради, обранці кіровоградської громади більшістю голосів проголосували за перейменування вулиці Калініна на вулицю Шульгіних, Кірова – на Михайлівську, Червоногвардійську – на Архангельську, 3-ї П’ятирічки – на Юрія Власенка (на честь нашого земляка, загиблого під час антитерористичній операції на сході країни). Крім цього, відповідно до прийнятого депутатами рішення, майбутні вулиці та провулки запроектованого масиву присадибної забудови вздовж вулиці Генерала Родимцева матимуть такі назви: вулиці Катранівська, Батальйонна, Кущівська та провулки Гвардійський, Волонтерський, Героїв АТО.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38067 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua