МЕНЮ


28 жовтень 2016 - 13:07

Нові знайомства в галереї


Харків’янка Ірина Калюжна презентувала в нашому місті свою виставку живописних робіт "Українське намисто".
Це вже не перший представник молодих художників першої, даруйте за тавтологію, столиці України, з яким знайомить кіровоградську публіку галерея "Єлисаветград". І, будемо сподіватися, не останнє. Не зайве відзначити той промовистий факт, що організатори виставки намагаються не тільки представити художника своїй публіці, а й ознайомити експонента "Єлисаветграда" з нашим містом, його історією і сьогоденням. Ірині Калюжній влаштували цікаву зустріч у дитячій художній школі, і вона змогла поспілкуватися з майбутніми Рафаелями. Побувала наша гостя і в меморіальному музеї Осмьоркіна, бібліотеці імені Чижевського.
На більшу частину відвідувачів виставки особливе враження справили портрети українок в національному одязі. Зацікавила і розповідь самої Ірини про те, як вона ці портрети творить: знаходить моделі, одягає їх у вишиванки, плахти, намисто... Так і з’являються її Ліза, Христя, Валентина з очима синіми "наче волошки в житі". Милувалась наша публіка "седнівською дівочою красою" (річ у тім, що значна частина цих портретів написана в знаменитому будинку творчості в Седневі), а один з шанувальників навіть не втримався, дорікнув: мовляв, чому ви мужчин не малюєте?
Наступного дня пані Калюжна відбула до Харкова, залишивши можливість майбутній публіці галереї виплескувати емоції біля її полотен і спогад про наше гостинне місто, зацікавленість колег (особливо братів Шаповалових), привітну родину кіровоградського галериста Цуканова.
Валентина ЛЕВОЧКО.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35506 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua