МЕНЮ


6 квiтень 2012 - 14:35

Нова аптека на околиці


Мешканці житлового масиву на околиці міста, у якому проживають близько шести тисяч осіб, неодноразово зверталися до міської влади з проханням, аби поблизу їхніх домівок з’явилася аптека. І ось завдяки співпраці приватного бізнесу і влади вони її отримали (аптеку № 4 мережі аптек ТОВ "Аптекар-груп" розміщено в будинку № 17/2 на проспекті Університетському).

В аптеці зараз наявні три тисячі найменувань медикаментів, товарів медичного призначення, лікарської косметики й дитячого харчування. У подальшому триватиме поповнення асортименту названих товарів. Заклад працює щодня від восьмої до двадцятої години, усім пенсіонерам на ліки – п’ятнадцятивідсоткова знижка (за наявності пенсійного посвідчення).

– Коли в 101-му мікрорайоні відкривали дитячий майданчик (один з придбаних за мільйон гривень, які кіровоградська танцювальна команда здобула за перемогу в телепроекті "Майдан’s", – Ю. Л.), до мене звернулися місцеві жителі зі скаргою, що до найближчої аптеки – задалеко, – зазначив Олександр Саінсус. – І просили посприяти у відкритті такого закладу. Геннадій Заболотний – один з тих підприємців, чий бізнес є соціально відповідальним, з яким міська влада тісно співробітничає задля добра громади. Тому спільними його і влади зусиллями в цьому мікрорайоні відтепер є хороша аптека…

Після відкриття закладу Олександр Саінсус та Ігор Волков оглянули територію 101-го мікрорайону й визначили місця, які насамперед потребують благоустрою, де потрібно заасфальтувати територію, а де створити клумби.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39254 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua