МЕНЮ


class="cn_news_even">
28 квiтень 2016 - 15:58

Нова патрульна поліція тепер - і в Кіровограді


Старт діяльності оновленої поліції у місті Кіровограді покладений. У четвер, 27 квітня, на Театральній площі міста прийняли присягу 238 патрульних поліцейських.

Серед нових патрульних 44 представниці прекрасної статі та 70 колишніх бійців АТО.

Привітати патрульних поліцейських, їхніх батьків та рідних, а також всіх кіровоградців з цією визначною подією прийшли голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, міський голова Андрій Райкович та народний депутат України Олександр Горбунов. Крім того Андрій Райкович від імені міської влади, депутатського корпусу кіровоградської міської ради вручив патрульним поліцейським п’ять велосипедів.

– Не все ж вам на "Тойотах" їздити, і велосипеди стануть у пригоди, як у справжніх європейських поліцейських, – пожартував очільник міста.

Такий подарунок приємно здивував учасників свята. І як зазначив начальник управління патрульної поліції міста Анатолій Цюцюра, застосування велотранспорту буде обов’язково знайдено, що значно поліпшить патрулювання вулиць обласного центру.

Як розповів журналістам начальник департаменту патрульної поліції Нацполіції України підполковник Євген Жуков, патруль на вулиці міста вийде безпосередньо 27 квітня і охопить всю територію міста, яка розподілена на сектори їхньої дії.

Всі присутні висловили сподівання, що нова патрульна поліція успішно виконуватиме свої обов’язки, що поліпшить криміногенну ситуацію у Кіровограді.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.36608 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua