МЕНЮ


15 червень 2018 - 13:00

Нова техніка має допомогти дорожникам


Міська влада Кропивницького наполегливо й щоденно працює над модернізацією технічного парку комунальних підприємств міста. І від цього має бути належна віддача, наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді.
– У тестовому режимі почала роботу нова сучасна машина ямкового ремонту асфальтового покриття, – зазначив очільник міста. – Техніка хороша, багатофункціональна. Вона не тільки суттєво підвищить якість ремонту наших доріг, прискорить його, а й допоможе комунальникам у зимовий період звільняти територію міста від снігових заметів. Я просив би навчальний процес для спеціалістів, що будуть на ній працювати. не затягувати, бо ми маємо масу справедливих нарікань від людей щодо ям на дорогах і на тротуарах, а літній час летить швидко.
Одночасно, Андрій Райкович звернув увагу очільника головного управління ЖКГ міської ради на виконання у Кропивницькому стратегічних ремонтів: шляхопровід по провулку Об’їздному, ключові дороги на Новомиколаївці і об’єкти на Балашівці.
– Є результати тендерів, визначені виконавці робіт. Проведіть узгоджувальні наради. Необхідно негайно включатись у масштабні роботи, а не знову чекати жовтня і хвилюватися: піде дощ, чи ні, – наголосив міський голова. – Оперативно підготуйте графік усіх ремонтів на дорогах, на дахах, на прибудинкових територіях. До жовтня включно. Хто виконавець, адреса, обсяг робіт, сума. І хто куратор об’єкта. Мені всю інформацію – на стіл, і люди повинні знати теж.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.29998 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua