МЕНЮ


31 серпень 2018 - 11:16

Нова українська школа в Кропивницькому


Двадцять восьмого серпня в Кропивницькому відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників. У ній взяли участь керівники шкіл, завідувачі садочків, учителі закладів освіти обласного центру.
Також на заході були присутні міський голова Кропивницького Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Наталія Дзюба та начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко.
Перша частина конференції відбулась на Театральній площі. Напередодні початку нового навчального року педагоги обговорили готовність до старту навчального сезону, який ознаменований упровадженням концепції нової української школи. З першого вересня ті, хто навчатиме першачків, а це 105 вчителів, працюватимуть за новою системою і в нових умовах. Усі присутні на площі побачили, як навчатимуться майбутні першокласники, коли ті зі своїми наставниками продемонстрували фрагмент уроку, спланованого згідно з концепцією нової української школи.
Згодом конференція продовжилася в театральній залі. Вітаючи педагогів, міський голова Кропивницього Андрій Райкович сказав, що дітям навчатися буде дуже цікаво, а от учителям доведеться перелаштуватись на зовсім нову систему роботи.
– Вам, шановні педагоги, доведеться осмислити нові вимоги і стандарти розумом та душею. Але кожен з вас не повинен втратити того світлого і доброго, що закладено в українській класичній педагогіці, – звернувся до вчителів очільник Кропивницького. – Я знаю, що буде непросто. Але те зерно знань, яке кожен з вас посіє в своїх учнях, обов’язково проросте і виросте у фундаментальні знання. Ваші вихованці стануть справжніми громадянами України. Щиро бажаю вам терпіння, творчого натхнення і великої любові до дітей. Саме ці вчительські риси не змінить жодна реформа. Миру, добра і гарних вам учнів!
Учасники конференції оплесками привітали молодих спеціалістів, які щойно стали на педагогічну дорогу, з початком їх трудової діяльності. А вчителі, що вже давно трудяться на вчительській ниві і виховали переможців усеукраїнських олімпіад, отримали сертифікати від міського голови на отримання п’ятдесятивідсоткової надбавки до заробітної плати. Цього року це такі педагоги: Ольга Віватенко, Олена Горобець, Олексій Бардаков, Наталія Прокопець, Віра Соколова. Не лишились без уваги і заклади, педагоги яких найкраще підготували дітей до складання ЗНО з української мови. Подяки міської ради отримали директор гімназії нових технологій навчання Любов Краснова, керівниця гімназії імені Тараса Шевченка Галина Война й директор Кропивницького колегіуму Олена Максимова.
Нагадаємо, що перший дзвоник у школах обласного центру пролунає завтра, першого вересня. У навчальних закладах відбудуться урочисті лінійки. На заняття ж школярі підуть уже в понеділок. Перший урок буде присвячений 100-річчю видатного педагога, нашого земляка Василя Сухомлинського.
Наш кор.
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39459 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua