МЕНЮ


22 лютий 2013 - 18:29

Нове життя обласної лікарні


В обласній лікарні тривають масштабні ремонтні роботи та переоснащення сучасною медичною апаратурою. Про головні напрямки оновлення, перспективи подальшого розвитку закладу журналістам розповіла під час виїзної прес-конференції головний лікар обласної лікарні Лариса Андреєва.

Одним із пріоритетних напрямків реконструкції закладу, за словами Лариси Андреєвої, є впровадження енергозберігаючих технологій. У нинішньому році в лікарні проводяться масштабні роботи з утеплення фасадів корпусів, завдяки коштам, що надходять у рамках Кіотського протоколу, планується замінити близько тисячі вікон. Зараз у закладі триває капітальний ремонт приймального відділення, що відповідатиме європейським стандартам. Ведуться роботи зі створення в лікарні діагностичного центру третього рівня, який має запрацювати наприкінці березня. Приміщення для нього вже відремонтоване. Завдяки фінансовій підтримці держави лікарня отримала високовартісну діагностичну апаратуру. Тут можна буде пройти діагностування захворювань серцево-судинної, дихальної систем, кишечнику, швидко здати різноманітні аналізи. За словами головного лікаря, пацієнт зможе пройти необхідне дослідження за годину – півтори і отримати його результати. Лікарі, які вже встигли попрацювати на новому обладнанні, задоволені технікою.

– Завдяки ультратонким апаратам втручання в організм людини мінімальне, – каже завідуючий ендоскопічним відділенням лікарні Андрій Тіунов. – Отримана інформація виводиться на екран монітора і фіксується у відеоформаті або у вигляді знімків, що надалі дозволить уникнути повторного дослідження в інших медичних закладах.

Як підкреслила Лариса Андреєва, у нинішньому році завдяки встановленню у відділенні інтенсивної терапії нового обладнання та сучасної системи водоочищення значно підвищилася ефективність лікування хворих на ниркову недостатність. Наразі у відділенні таку терапію проходять 68 пацієнтів.

– Нове обладнання дозволяє відмовитись від звичного гемодіалізу та запровадити абсолютно нову методику лікування – гемодіафільтрацію, що є золотим стандартом лікування хворих на ниркову недостатність в Європі, – запевнив завідувач відділення інтенсивної терапії Олександр Агапєєв. – Високий ступінь очищення води та надточна апаратура дозволяють проводити більш глибокі методи очищення організму і за коротший час. Таке лікування підвищує якість та продовжує життя хворих.

Гордістю лікарні на сьогодні є клініко-діагностична лабораторія. За кошти державного та обласного бюджетів придбано унікальне високоточне обладнання. Автоматичні біо- та імунохімічний аналізатори обробляють зразки крові за 10 – 15 хвилин, що в десять разів швидше, ніж зазвичай. Цінністю такої апаратури також є те, що можна використовувати невеликий об’єм крові, а це особливо важливо у роботі з немовлятами. Тепер в обласній лікарні можна робити аналізи на гормони щитовидної залози, онкомаркери, ревматологічні захворювання та анемії, на чому зазвичай спеціалізуються вартісні приватні лабораторії.

Журналісти також оглянули відремонтоване нейрохірургічне відділення лікарні. Як зазначила Лариса Андреєва, до його облаштування долучилася знаний у місті меценат Людмила Шубіна. Завдяки їй у нейрохірургічному та інших відділеннях лікарні з’явилися комфортні меблі, санвузли та побутові кімнати. Триває планомірна робота з підготовки молодих кадрів, які успішно опановують новітню апаратуру та провідні методики лікування. Уже зараз створено всі умови для проведення надскладних нейрохірургічних втручань.

На фінішній прямій – оснащення й центрального стерилізаційного відділення лікарні. Наразі у капітально відремонтованому приміщенні встановлюються автоклави вартістю у півмільйона гривень кожен.

У цьогорічних планах керівництва лікарні – ремонт поліклініки та облаштування опікового центру. Лариса Андреєва повідомила, що для центру вже придбано обладнання на три мільйони гривень – спеціальні ліжка, хірургічні столи та інструментарій.

– Щодня ми потроху змінюємося, від зовнішнього вигляду території, приміщень відділень, до самої суті закладу – якості надання медичних послуг. Попереду в обласної лікарні – серйозна робота, але ми з нею справимося, бо у нас працюють висококваліфіковані спеціалісти, які вболівають за хворих і за імідж нашого лікувального закладу, – наголосила Лариса Андреєва.
22 лютий 2013 - 23:54
FreshMe (вст)

Бывшего глав.врача сняли за взносы, и что изменилось? Ничего, просто выросла сумма взносов. И да цветочки посадили

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.5386 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua