МЕНЮ


29 жовтень 2010 - 12:36

НОВЕ ЖИТТЯ СТАРОЇ ШКОЛИ


Більш ніж столітня школа вже давно потребувала розширення, зокрема побудови спортзалу й нового навчального корпусу. Та стіни цих приміщень, які звели були 22 роки тому, кинули напризволяще. Обійнявши посаду міського голови, Володимир Пузаков взявся за відновлення й завершення будівництва. Торік у школі за кошти з міського бюджету відкрили спортзал, а також переобладнану з твердого палива на газ шкільну котельню. А тиждень тому настав час і двоповерхового навчального корпусу (до кінця року в ЗОШ № 2 заплановано ввести в експлуатацію ще й актовий зал і спорудити навколо школи залізобетонний паркан).

На врочистій лінійці на подвір’ї школи зібралися вчителі й учні, їхні батьки й рідні, усі причетні до спорудження нового корпусу. Серед них – директор гуманітарного департаменту міської ради Валентина Пупишева, директор ТОВ "Мостник" (генеральний підрядчик будівництва) Олег Коляда, заступники голів обласної та міської організацій Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Доценко й Ігор Максимець. Усі вони разом з міським головою, директором школи та педагогічним колективом першими увійшли до світлого просторого корпусу, який освятив панотець Йосип разом з парафіянами храму святого Володимира Великого Української автокефальної православної церкви. Священик після проведення обряду освячення звернувся до присутніх на цій церемонії зі словами подяки міському голові та всім причетним до розбудови школи й подарував її директорові ікону Покрови Пресвятої Богородиці. З нею в руках Лариса Катеруша разом з Володимиром Пузаковим та іншими учасниками освячення обійшли перший і другий поверхи нового корпусу.

ЗОШ №2Після цього у спортивному залі зібралися учні, вчителі, запрошені гості та жителі Великої Балки. Одну зі стін залу прикрасило полотно з написом "Мрія здійснилася!".

– Ми довго думали над тим, якими словами висловити нашу радість, – сказала Лариса Катеруша. – І вирішили: звичайно ж, "Мрія здійснилася!". Мрія багатьох місцевих мешканців про школу, яка матиме змогу прийняти на навчання всіх охочих дітей і дасть їм можливість вчитися й фізично розвиватися в комфортних умовах. Дякуємо за цей подарунок Володимирові Пузакову, начальникові управління капітального будівництва міської ради Вікторові Ксенічу, усій міській владі, директорові товариства "Мостник" Олегові Коляді та всім будівельникам з цієї організації.

ЗОШ №2Дякували за увагу до потреб мешканців Великої Балки і вчителі, і учні, а також випускники школи різних років та члени батьківського комітету. Міський голова розповів, що турбота про розвиток системи освіти Кіровограда – обов’язок міської влади, до якого і він, й інші причетні до цього посадовці ставляться з повною відповідальністю. Про це свідчать не лише збудовані та відремонтовані приміщення в ЗОШ № 2, а й у №№ 15, 16, 17, 22, 25 та інших школах і дитячих садках.

Учителі й учні підготували для учасників свята концерт, в якому виступили як шкільні співаки-аматори, так і запрошені хоч і молоді, та вже відомі в Кіровограді солісти…

Того ж дня Володимир Пузаков побував на відкритті в міській станції юних техніків обласних змагань із судномодельного спорту в басейні під відкритим небом. Турнір зібрав більше двадцяти учасників (шість команд) з Кіровограда, Олександрії та Знам’янки.

Варто нагадати, що за кошти з міського бюджету наші місцеві будівельники нещодавно звели й здали в експлуатацію спеціалізований басейн під відкритим небом для запуску в ньому радіокерованих моделей кораблів. За словами керівника одного з двох гуртків судномоделювання станції юних техніків Олександра Крючкова, це перший такий басейн в усій Україні, побудований за бюджетні гроші протягом останніх двадцяти років.

З ініціативи міського голови Володимира Пузакова кілька років тому вдалося не допустити приватизації приміщення станції юних техніків, де улюбленими справами займаються сімсот дітей (стільки ж – у гуртках при загальноосвітніх школах, керівниками яких є працівники станції). Тоді ж міська влада розпочала виділяти кошти на його ремонт, нині завершений, на побудову спеціалізованого басейну та на придбання різноманітного обладнання для гуртків.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41092 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua